Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
6089 ogledov

Denar za sanacijo le pod temi pogoji in le za določena dela

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • optimist11 09:10 19.september 2023.

    Deljenje sredstev ni tako enostavno , kot si nekateri predstavljajo. Prav je , da so postavljena jasna pravila, ki najbrž marsikomu niso všeč. samo primer, ki ga je navedel Pečečnik: Dvema poruši hišo. Eden ima denarja za novo, drugi pa ...prikaži veča ne. Bomo obema zgradili novo?

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:48 19.september 2023.

      Morali bi,ker za to poplavo je kriva država

    • optimist11 11:27 19.september 2023.

      Garancija. rad bi videl tvoj obraz , ko bi napr. Pečečniku ali komu drugemu z vikendi in jahtami zgradili novo hišo, če bi bil zajet v poplavah.

  • atamama 10:04 19.september 2023.

    Spomnim se obnove Posočja po potresu. Pametno zastavljeno, V prvem valu ocenjeno in splanirano strokovno. Potem pa se je začelo. Obvezen izvajalec ''xxxyyy'' sicer ne dobiš ničesar. Nisem razumel zakaj je bil problem ''zidar firme A'' proti ''zidarju firme B''. ...prikaži več Odločevalce sem obveščal o tem, da dejansko so to isti ljudje, da so problem ''nadzorni ing.'' ki požegnajo vse od enega in drugega ''uničijo''. Mi je malo razjasnilo obzorja kasneje, ko sem opazil odločevalce in izvajalce skupaj ........

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:36 19.september 2023.

    Za koji K pa se zbira donacije,in dobrodelne prireditve.Tudi za pohištvo je treba dati,banda

    • optimist11 09:14 19.september 2023.

      Saj te organizacije, ki so zbirala ta sredstva bodo pomagale najbrž tudi pri opremi, plačilu položnic, kurjavi....

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:46 19.september 2023.

      Si pa res optimist

  • munja 11:52 19.september 2023.

    Mene pa zanima ali obstaja skupni znesek, ki je bil zbran za poplave.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.