Avto
11 ogledov

Denarja ni niti za servis

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graff 07:29 05.november 2013.

    Kdo je oropal državo, NLB??? Neo liberalna banda.

  • Avatar čavez
    čavez 09:47 05.november 2013.

    Škisi naj mal peš hodijo.

  • zlatane 17:55 05.november 2013.

    finančno škodo. s kakimi vozili pa se vozijo oni, naj pometejo prvo pred svojim pragom. to svojo zgodbo sem povedal, ker takih še je mnogo, ko ljudje niso poučeni in dovolijo, da jim organi pregona krojijo življenje....se ne čudim, zakaj ...prikaži več je policaj biti v sloveniji najbolj osovražen poklic

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 18:12 05.november 2013.

    Ta golazen,še šulne bi jim pobral pa lepo bosi po svetu.

  • Ales Prost 08:14 06.november 2013.

    pa verjetno še brez tehničnega in veljavne prve pomoči.....naj si kr sami seb napišejo kazni ....

  • maneken 08:45 05.november 2013.

    Propagandni članek.

  • allstarr111 09:13 05.november 2013.

    Ma ja, itak vsakemu policaju svoj novi avto, da nas bodo še bolj z veseljem jebali v glavo. Ne hvala, naj gredo peš, v času gnilega komunizma ko je manjkalo bencina se spomnim da so policaji čeprav neradi, ampak SO ...prikaži večO vseeno morali, lepo hodili PEŠ po rajonih, vsaj zimskem času, ko je tema že ob 16 uri. Naj še sedanji malo pretegnejo nožice, če kdo neve kaj in kako, naj vpraša prgeva z visokim činom ki ga sreča, ta je namrež iz tedanjih časov, ter točno ve kako se zadevi streže. LP

  • Sultan Miki 09:17 05.november 2013.

    se popolnoma strinja, saj je par dni nazaj bilo objavljeno, da so kupili nov radar za 16.000 EUR, ampak spet ne razmišljam prav, saj novi radar je vendarle investicija, s katero bodo zbrali denar za nova vozila...

  • Naglas 09:54 05.november 2013.

    Torej vozila stara 12 in več let ... Dragi policaji, kje ste z menjavo bili npr. leta 2005, 2006, 2007, ko je "kobajagi" denarja še bilo?!Kje ste bili sindikati policije, da bi takrat opozarjali na stara vozila (že takrat ...prikaži več 6 let)??? Verjetno ste bili okupirani z kakšnimi policijskimi igrami in letovanji ... sedaj pa žal denarja ni tako v policiji, kot tudi ne več v gospodarstvu!Po domače: jebiga, ste zamudili vlak!

  • 12345 10:40 05.november 2013.

    Problem so najbrž avtomobili, ki jih uporabljajo "ta plavi". Koliko pa je tistih vozil, ki jih uporabljajo razni kao šefi za vožnjo v službo, pa jih ni malo. Te naj poberejo pa bo hitro bolje.

  • zlatane 17:52 05.november 2013.

    pol pa oni nam o naši brezhibnosti vozil. z gorenskega sem peljal domov pred nekaj meseci naročene sadike pozimi, ko sadike brez ogrevanega avta zmrznejo. moj avto je bil še nov pod garancijo, nemški. teh sadik več ne bi mogel ...prikaži več dobiti drugih, zaradi česar bi utrpel v poslu veliko škodo, vrtnar sem. ustavi me policija in mi hoče zaseči vozilo, dokler na njem ne rešijo izrednega tehničnega, ker kao ne verjamejo da je novo vozilo ok. hoteli so, da grem ali tačas nekaj dni v hotel, ali na vlak, ali da domači pridejo na gorenjsko po mene. ker sem se seveda uprl, v avtu sem imel za 2000 eurov potaknjencev, končna škoda v poslu bi bila katastrofa, ker v prodaji ne bi imel izbire. stroške moje škode niso bili pripravljeni pokriti. vse skupaj je bila kaplja čez rob, poklical sem 113 in povedal, kako me patrulja nadleguje, nakar po telefonu izvem, da morajo tehničnega narediti takoj, kasneje edino, če jaz ne privolim. torej so me hoteli patrulja dobesedno nateg..iti in mi storiti finančno veliko

  • 4krogci 07:57 05.november 2013.

    500 000km je ob normalni vožnji in vzdrževanem avtomobilu povsem uredu, tko in tko so servisirani na pooblaščencih na točno določen interval! To da so pa dotrajani, poškodovani,... so pa krivi vozniki teh avtov (čez robnike, v robnike,..) pač tud ...prikaži več če bi bil avto nevem kakšen bi pod takimi pogoji odpovedal!!

  • d 07:33 05.november 2013.

    In zakaj j to pomembno koliko prevozenih km imajo sluzbena vozila ? Sj so sluzbena, dokler gre gre ... zakaj bi nove kupovali ce stari delajo ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.