Svet
2935 ogledov

Desno roko bin Ladna zadeli dve raketi

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 07:18 02.avgust 2022.

    "Desno roko bin Ladna zadeli dve raketi"....Torej bi leva ostala cela, če ne bi bil že davno mrtev....Dajte si nabavit lektorja ali vsaj nekoga, ki je pismen...

    • Thomy 07:23 02.avgust 2022.

      Tudi jaz sem takoj prišel sem pogledat komentarje, ker se mi je naslov zdel kar smešen...

    • Orto 08:16 02.avgust 2022.

      So pa natančni ti izstrelki oz. Američani, dve raketi sta ga zadeli v eno roko, vsaka čast 🤣🤣🤣

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:21 02.avgust 2022.

      Ja, Orto in to na neznanem kraju globoko pod morsko gladino kamor naj bi ga ZDA pokopale...

    • Orto 08:25 02.avgust 2022.

      Ja, še res je. Ti so skoraj tako dobri kot kot novinarji na Žurnalu 🙉

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 09:37 02.avgust 2022.

    Če je bilo to raketiranje legitimno dejanje, potem so legitimni tudi vsi teroristični napadi na ZDA.

    • ico8 14:32 02.avgust 2022.

      Sedaj si nas pa res preprical, da ti je padel kriz na glavo, ne tisti iz roznkranca ampak tisti v farni cerkvi!!!

  • Pišmevuh 10:07 02.avgust 2022.

    Zdaj bi se lahko Eu malo zamislila. Ko nisi več potreben, oz koristen, te sklatijo. Stara celina bo s tem načinom vodenja postala Afrika. Črnci so pred vrati, resursov pa nimamao.

  • bobubob 14:08 02.avgust 2022.

    Sem že mislil, da so bili Rusi. No, vse je v redu, bili so Američani, ubili pa so nekoga, ki je bil zagotovo zločinec - saj če to rečejo Američani, je gotovo res. Američani niso Rusi in ne napadajo suverenih ...prikaži več držav. Ja, samo da niso bili Rusi....

  • Ruth_Fortier 11:17 02.avgust 2022.

    Google je za vsak dan spletnega dela od doma plačal od 400 do 800 dolarjev. V prvem mesecu sem od Googla doma prejel 21.758 $ in 29.467 $ zadnje plače za 3 ure dela na dan...glej več informacij ............>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Jernej65 08:45 02.avgust 2022.

    Pa je šel še en mega terorist v večna lovišča. Če bi še Putina tako sklatili bi bilo pa že popolno.

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:34 02.avgust 2022.

      Al Kaido je ustanovila in trenirala CIA za odpor proti Rusom v Afganistanu...Torej terorist je za nekatere lahko tudi borec za svobodo, odvisno od kod gledaš na zadevo...Glede Putina...prav gotovo ni nek svetnik, ampak kar se terorizma tiče prav gotovo ...prikaži več krepko vodijo ameriški predsedniki..

    • Jernej65 09:58 02.avgust 2022.

      Mogoče si po tvoje največji svetovni terorist Putko res zasluži malo več spoštovanja. Na raketi, ki bi ga poslala v večna lovišča, bi moralo pisati "Nobelova nagrada za mir". Sicer pa ne kvasi takšnih neumnosti, si že prav patetičen.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:02 02.avgust 2022.

      Patetični ste tisti, ki jim je 500 000 umrlih iraških otrok kolateralna škoda, nek ukrajinski otrok, ki je ostal brez noge pa konec sveta...Golazen pristranska...

    • Jernej65 10:07 02.avgust 2022.

      Če je kdo golazen pristranska, si to ti. Daleč največ sereš po tem forumu in trosiš svojo resnico, kot edino pravilno. O umrlih zaradi enega ali drugega pa ne bi, ker nikoli ne bova prišla do konca. Putko je trenutno ...prikaži več največji svetovni terorist in pika.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:14 02.avgust 2022.

      No, tvoje mnenje je na teh straneh tudi ustrezno "cenjeno", žal ti ni pomoči...

    • Jernej65 10:22 02.avgust 2022.

      Ne tolči se po prsih zaradi prejetih všečkov. A še nisi opazil, da se je večina normalnih že zdavnaj poslovila od komentiranja na tem portalu. Všečke si delite podobni Loleki kot si ti. Poglej malo po drugih portalih, je slika ...prikaži več popolnoma drugačna glede komentarjev, ki prevladujejo. Sem eden redkih, ki še občasno nastavlja ogledalo Zblojencem, kot si ti in že naprej vem, da bo ogromno puščic navzdol. To je samo potrditev, da tu res prevladujete totalne zgube in se dokazujete eden drugemu.

    • Jernej65 10:23 02.avgust 2022.

      Ajd navalite s svojimi puščicami navzdol.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:33 02.avgust 2022.

      Če objavim komentar kje drugje, je običajno na prvi strani, če ne že na prvem mestu.. Tudi na MMC in to kljub temu, da me brišejo in sem pod nadzorom, ker se s Pirkijem ne razumeva....Toliko o drugih portalih, ki jih omenjaš..

    • Jernej65 10:40 02.avgust 2022.

      Slava ti, še malo in boš Veliki Putko.

    • Jernej65 11:11 02.avgust 2022.

      luckyss, mobilizacija uspela. 5% pristašev Lukovega evangelija, ki sedijo v parlamentu, je oddalo svoj glas. Izgleda da so vsi tu gor.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.