Slovenija
3012 ogledov

Dijaki si bodo opravičila pisali sami le, če bodo za to izrecno zahtevali

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 11:31 06.junij 2019.

    Zadeva je ekstremno enostavna: dokler dijak spi pod MOJO streho, je MOJO hrano, nosi MOJA oblačila, tipka na MOJ telefon in MOJ računalnik, gleda MOJO tv.... bo delal tako, kot JAZ rečem ali pa so tam vrata, katera naj si ...prikaži več kar sam odpre ob odhodu. Da bo meni mulc, katerega JAZ živim in plačujem potem "prepovedal" vpogled v njegove ocene...japajade...leti ven skozi okno, ne vrata...

  • Janez_53 11:42 06.junij 2019.

    Takšne zakone lahko spišejo le butalci v butalski državi!

  • Janez Janezz 12:47 06.junij 2019.

    Problem je, ko zavladajo bedaki! Razglasijo se za stroko, vsi ostali so fašisti.

  • fiston 16:22 06.junij 2019.

    Tudi če je polnoleten, ne vem po kaki logiki bi si lahko sam pisal opravičila. A ko bo šel v službo bo pa samomor delal, ko si ne bo mogel sam pisati bolniške ? Ja noramalo, da je porasla, pa ...prikaži več verjetno one dneve ko kaj pišejo. Lažje si je napisati opravičilo, kot pa se učiti.

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 22:04 06.junij 2019.

    Snežinko se popolnoma strinjam s tabo, tisti trenutek ko ne bi imel upogleda ga brcnem ven pa ga naj živi država. Res ste nesposobni starši tisti ki vam to vaši froci delajo. Jao kam gre ta država

  • ode 07:47 07.junij 2019.

    Vsi polnoletni dijaki bi morali, od dneva polnoletnosti naprej, v državnih šolah v celoti plačevati stroške šolanja (šolnino), šele potem bi si lahko sami pisali opravičila. Odpadli pa bi tudi tisti, ki itak v šolo ne hodijo zato, da bi ...prikaži več šolo dokončali, še manj, da bi se kaj izučili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.