Slovenija /slovenija/intervjuji
47008 ogledov

Direktor Spara David Kovačič: Žalostno, kako malo je slovenskemu kupcu to pomembno

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 07:57 23.oktober 2022.

    Včasih je imel Spar kolikor toliko normalne cene, sedaj pa je predrag, zelo drag. Samo Mercator je še dražji.

    • jakec1575 22:54 23.oktober 2022.

      ma ne vem. v mercatorju najdeš tudi kaj poceni kdaj.

    • Avatar R_D
      R_D 23:13 23.oktober 2022.

      Kaj pa? V merkatorju je vse 50% dražje kot drugje.

  • Avatar karjola
    karjola 08:13 23.oktober 2022.

    Sem delala v Šparu 12 let. na začetku je bila to najboljša trgovina. Potem pa se je začel MOBING. Šef je načrtno skregal vse zaposlene med sabo in istočasno zahteval da si pomagamo. Aja, Kvaliteta živil, pa da ne govorimo ...prikaži več o cenah. Špar je dejankso med najdražjimi. Mi gremo v italijo kjer si lahko za isti denar nakupiš celo do 3X več.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:57 23.oktober 2022.

      No ,taki komentarji so resnični in novinarji temu ne namenijo nič,sam sem doživel mobinga in težko je ko se boriš zase ,preprosto nisem mogel sprejeti slepe poslušnosti kot večina trgovk in trgovcev in to je narobe,ljudje nimajo jajc ,čisto preprosto povedano

    • mrks32 09:28 23.oktober 2022.

      Ohohohooo tuki bi se pa dal pogovarjat. Mobing , groznje , stempljas se za odhod pa nazaj delat , ne dobis dopusta , sefinja z svojo ekipo ljudi , so zasciteni, ostali so izlozeni pritiskom. V eni poslovalniciv 4 mescih ...prikaži več 20 ljudi dal odpoved. Vse je to lepo od zunaj , notri se pa dogajajo stvari za katere verjamem da tale direktor se ne ve. V prejsnem rezimu se je to vse lepo pod preprogo .

    • jakec1575 22:53 23.oktober 2022.

      direktor je pa rekel, da porabi ves dopust.

  • lojs 08:54 23.oktober 2022.

    marsikaj se je spremenilo na strani kupca, je pa odvisno kako veliko familijo imaš in kako so člani razvajeni ... če si samski in si vzameš čas, lahko surfaš po akcijah, malo tu, malo tam, počakaš, kakšen dan in hop ...prikaži več ... vsepovprek pa itak ni za kupovat ... jah, se strinjam, da je bližina meje tudi prednost, za isto kvaliteto, mnogo ceneje

  • Gigiiinjo 08:23 23.oktober 2022.

    Glede mobinga in reakcije.... oni ne naredijo nič . vem iz prve roke :)))

  • Avatar R_D
    R_D 23:10 23.oktober 2022.

    Baraba in lažnivec na kubik bo razlagal o etiki... V intervjuju za siol je lagal, da so izdelki v slo dražji kot drugje zaradi majhnega slovenskega trga, češ da masovna prizvodnja za večje države prinese nižje cene. Nisem vedel, da ...prikaži več milka, barilla, pampers.. in ostali proizvajajo ločeno za slo in večje trge. Poleg tega prodaja milko made in poland po višji ceni kot muller made in germany. In slo. je bila edina država v evropi, v kateri so vam zalepili sadje in zelenjavo, ker vas imajo za lopove

  • kontrahan 10:35 23.oktober 2022.

    Ma že to da nosi masko, ti pove marsikaj. Če bi vodstvo tako zelo skrbelo za zaposlene, bi morale tudi prodajalke nosit maske pa seveda kupci. Aja on ve da maske ne ščitijo in od trgovk ne zahteva mask, ker ...prikaži več bi jim promet padel.

    • Avatar R_D
      R_D 23:12 23.oktober 2022.

      Pa kje si zdaj našel maske človek?

    • kontrahan 11:34 24.oktober 2022.

      R_D vsaj preberi članek, da ne komentiraš tja v tri dni.

  • Kmodri 11:16 23.oktober 2022.

    Prosto po pokojnem Bajuku, Slovenec bo sledil cenam z denarnico!

  • jakec1575 22:51 23.oktober 2022.

    oddelek za sadje in zelenjavo je obup v šparih.

  • marko256 10:49 24.oktober 2022.

    Grem v Italijo kjer je pol ceneje saj isti izdelek pri nas je še enkrat dražji!

  • GreenBoxy 22:19 24.oktober 2022.

    Zalostno je samo to, kaksen interspar imamo v Mariboru. Katastrofa… Ce ze ne povsod, bi morali vsaj v Evroparku komplet trgovino prenoviti, ker je res sramotna…

  • Pepe007 09:03 24.oktober 2022.

    Kupujem v sparu, ampak bolj zadovoljen sem v hoferju. 2000 artiklov v trgovini je dovolj, čeprav se zdi njemu premalo. Jaz nimam takega želodca, da bi zraven doma pridelanega še ne vem kaj drugega potreboval.

  • rd2dmk2 21:56 23.oktober 2022.

    slovenskemu kupcu to ni mar.. O PA MU JE. samo vam v Šparu marsikaj ni mar.. dajte meni tolk prostora kot temu direktorju al pa celo da se dobimo na debati z novinarjem pa če upa potem objavit intervju. kolk ...prikaži več dopisov sem jim poslal. od tega da bi se lahko kupovalo v lastno embalažo, do tega, da imajo trgovine narobe postavljene (sadje in zelenjava na vhodih cel dan na soncu) in še in še..da ne omenjam diskriminacije akcij in popustov med šparomin interšparom. ja ni samo ljubljana v SLO.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.