Avto
3276 ogledov

Dizli za nas niso več pomembni že dve leti

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • _Nico_ 11:40 16.februar 2019.

    Zelo zanimivo. Dokler bo za isti motor (ista kubikaža, ista moč) pri bencinarju poraba 7 litrov, pri dizlu pa poraba 5 litrov, bodo dizli še vedno in.

  • BozidarFrelih 11:11 16.februar 2019.

    Dva dni nazaj sem se peljal za enim Leksusom z MS registracijo. Redkokdaj se zgodi, da moram vključiti notranje kroženje zraka. Ampak za tem se je vil tak oblak dima, da se je avto komaj videl.

  • ode 08:17 17.februar 2019.

    Toyota in druge azijske in ameriške znamke, ki tradicionalno prisegajo na bencin so začele vgrajevati dizel motorje samo zaradi povpraševanja v Evropi, kjer je dizel doživel boom zaradi VW. Toyota proda v Evropi 1% proizvodnje in od tega 10% dizlov, ...prikaži več zato je opustitev dizla za Toyoto olajšanje in znižanje stroškov, ki bi nastali pri nadaljnem razvoju eko dizla.

  • Adolfs 21:42 17.februar 2019.

    Jaz že leta čakam, da bi lahko kupil kakšen avto na parni pogon alu pa vsaj konjsko vprego. Pa vsak dan gledam in nič pametnega v ponudbi. Pa tako dobra tehnologija. Grozni proizvajalci... PS: Smešno. Nekateri mislijo, da se bo ...prikaži več dizel zbudil kot princeska iz sna. Ampak je umazan in škodljiv. Ne bo. Lexus, Toyota, peosim čimprej preidite na full electric ali vsaj plug-in hybrid. Tudi navaden hibrid je passee, čeprav še vedno boljši kot dizel...

  • Laznivi 09:48 16.februar 2019.

    Ce ne bo vec dizla sem tudi jaz kot mnogi drugi po dolgih letih zakljucil z toyoto.

    • Snežinko 10:27 16.februar 2019.

      Narobe si napisal: zaključil si z AVTOMOBILI. Kar sprijazni se, dizlov v osebnih avtomobilih v nekaj letih ne bo več. Boš hodil peš?

    • _Nico_ 11:40 16.februar 2019.

      Snežinko. Mokre sanje nekaterih...

    • mph 12:07 16.februar 2019.

      Dizli bodo še zelo dolgo, 6d so za okolje manj obremenjujoči kot bencinarji. Elektrika bi bila ja super, če ne bi bilo še na desetine če-jev. Še vedno upam, da bo kakšen preboj za vodikov pogon.

    • Laznivi 21:30 16.februar 2019.

      Snezko od avtov ves nekoliko manj kot o 21 galaxiji...raje se uzdrzi neumnih komentarjev drugic ker izpades cuden...

  • milan63 11:56 16.februar 2019.

    nico stabo se nestrinjam

  • bebo2 14:57 16.februar 2019.

    Tole z dizli pa je sploh samo trenutno modna muha. Ker so v vsem boljši od bencinskih. Kmalu bodo nazaj

  • bebo2 14:57 16.februar 2019.

    No za nas pa njihovi avtomobil niso več pomembni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.