Slovenija
125 ogledov

Do kdaj bo še trajal toplotni obrat?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 11:07 26.januar 2017.

    @Leon...več kot dva meseca se temperatura ni dvignila nad 0, ti pa pišeš traparije. Pač ljudje si grejejo prostore na način, kot jim je omogočeno. Nekaj let nazaj je država dajala koncesije za nabavo peči na trda goriva, danes opozarjajo, ...prikaži večs opozarjajo, kako je to škodljivo.in naj se ne ogreva na drva. Vložil sem 14 000 EUR v novo peč in opremo v kurilnici, skladno z vsemi (pred temi leti veljavnimi) ekooškimi standardi, danes mi pa priporočajo, da naj to investicijo ne uporabljam. Pa kdo je sedaj tu nor.

  • Avatar Leon
    Leon 10:31 26.januar 2017.

    "Vsak, ki občuti nelagodje, kot so vnetje oči, kašelj ali bolečine v žrelu, naj razmisli o zmanjšanju fizičnih aktivnosti, še zlasti na prostem," priporočajo pri Arso. ......HALO - ARSO Kako to razložiti gradbincem, komunalcem............vsem operativcem,ki vsakodnevno skrbijo ,da imamo ljudje ...prikaži več polno rit vsega in na toplem zremo skozi okna .

  • Avatar Leon
    Leon 10:34 26.januar 2017.

    Glede kurjenja vsega kar pride pod roke , naj inšpekcije opravijo oglede po naseljih ! Surfanje po spletu in pametovanje državnih birokratov ne bo rešilo tega .

  • Dare Copko 08:15 26.januar 2017.

    ma briga me vaša glupa onesnaženost, še naprej bom hodil ven, briga ma vaš nateg, samo da nekdo mastno služi na ta račun

  • maresem 14:43 26.januar 2017.

    Ne seri!

  • dimnikar 15:50 26.januar 2017.

    Ti. Ti si nor. Ker si to naredil. Kdo pa si mislil, da je nor? Svet, ki ni statičen in se vseskozi spreminja?

  • Žurnalček 19:27 26.januar 2017.

    Ha ha ha , Ljubljana skupaj z CE in MB !!! Da se niste mal zahebal , kajti v LJ ne kurimo več z drvi in kolmom !

  • stanko75 22:28 26.januar 2017.

    Jutri bom rekel šefu da ne grem spet na teren in ostanem v pisarni. Kdo mi bo pri 60. plačal uničena pljuča, firma sigurno ne.

  • Avatar praufo
    praufo 15:31 26.januar 2017.

    tomaz, če si toliko vložil, gre za sodobno napravo, z izkoristkom nad 90% in to je povsem druga zgodba, kot pa vse te zastarele naprave, kamini in podobno, kjer vse gori pasivno ... sicer pa kaj so pa kurili 50, ...prikaži več 100 ali več let nazaj ? ja nič drugega kot les ... plin je super zadeva, samo imet ga je treba, v kolikor nisi priključen na zemeljski plin, je brezveze razmnišljat, drva, les, daleč najcenejša kurjava, žal je pa vreme tako, da ni ne padavin, ne vetra, ne ničesar, vsak dan je isto - mraz, megla, brezvetrje in slab zrak

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.