Slovenija /slovenija/crna-kronika
18469 ogledov

Do smrti pretepla leto in pol starega dečka

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 17:16 05.februar 2018.

    Še ena: '... zdravniki so se za njegovo življenje borili za danes, ... -> ZA danes?! Ali DO danes, ali PO danes, V danes, OB danes? Ne, to ni kviz! Od nekoga, ki piše v časopis, se pričakuje vsaj OSNOVNO ...prikaži večO znanje slovenskega jezika. In pri obeh primerih NE gre za tipkarsko napako!

  • Majazmaja 17:13 05.februar 2018.

    s teŠkimi poškodbami ... -> RESNO?! S TEŠKIMI?! KAJ SE GRESTE?! Koga zaposlujete?! Ljudi brez osnovnega znanja slovenščine?!

  • albert64 08:02 06.februar 2018.

    slovnica gor ali dol oba naj poonegavi najbolj grd šiptar magari JJ

  • Pepe007 06:55 06.februar 2018.

    Precej bi se popravilo že, če bi uporabili črkovalnik ali kako Besano.

  • leonardo 07:20 06.februar 2018.

    Že dolgo naši novinarji ne obvladajo naš materin jezik. Zakaj pa bi? Pa šopingi pa lajf pa kjut pa še in še že otroci uporabljajo, pa jih nihče ne popravlja. Potem pa ven padejo takšni novinarji. Ne čudite se, če ...prikaži več v 30 letih nihče več ne bo znal slovensko niti naši domorodci.Prvi bi morali biti naši mediji, ki bi črtali vse popačenke in tujke, pa gotovo ne bomo doživeli.

    • Janez_53 08:37 06.februar 2018.

      Leonardo, imaš povsem prav. Ampak tudi ti imaš očitno težave. Tvoj prvi stavek bi se namreč moral glasiti takole:"Naši novinarji že dolgo ne obvladajo MATERNEGA JEZIKA. Pa brez zamere!

    • leonardo 09:06 06.februar 2018.

      Ja Janez, prav imaš. Tudi mene včasih vrže. Zaradi mojih let mi boš oprostil, ali ne? Je pa tako, da jaz pač nisem novinar, sicer pa sem Slovenec z dušo in telesom. Bil sem v taki službi, da sem kar ...prikaži več nekako moral obvladovati slovenski jezik, tako da ja, vem pa sem ga polomil.

    • albert64 11:28 06.februar 2018.

      Če bomo toliko znali smatram da je dovolj .Pojdite po LJ Jesenicah in ostalih bivših ?? nekdanjih industrijskih mestih pa se boste imeli za Bohoriča

    • dragec 12:14 06.februar 2018.

      Jebete se za pravopis, tema vam pa ni pomembna?????? kreteni alpski lakeji

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:22 07.februar 2018.

    ampak samo nerganje,pišite kaj o temi ki je napisana

  • Ejsi_Disi 08:41 06.februar 2018.

    Tako kot so na tem portalu nesposobni, jih teŠko najdeš. Prav vsak dan najdeš toliko napak, da pisun niti osnovnošolske slovnice ne bi izdelal s pozitivno oceno. Povrhu vsega pa niso niti toliko, da bi si vklopili črkovanje. Bi človek ...prikaži večk pomislil, da to namerno delajo. Vse za klike. Ampak ne, če realno pomislim so resnično tako nesposobni. Pa zakaj, zaboga, imate gumb 'prijavi napako'? Za dodatne klike?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.