Avto
40 ogledov

"Do tu kolesarska steza. Od tu 80 evrov"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • modrec 18:20 21.oktober 2014.

    Ko si zavrtiš film Bratovškove na zagovoru pred EU komisijo, njenega nastopa in odgovorov in ko se zaveš da je bila ta oseba predsednica vlade Slovenije se zaveš od kje toliko nesposobnosti in idiotizma kot je primer naveden zgoraj v članku.

  • tomazz 14:31 22.oktober 2014.

    32. člen zakona o cestnem prometu(območje za pešce)(1) V območjih za pešce je dovoljen tudi promet uporabnikov posebnih prevoznih sredstev in kolesarjev oziroma kolesark (v nadaljnjem besedilu: kolesarjev), vendar le tako, da ne ogrožajo pešcev.

  • Avatar čavez
    čavez 14:30 21.oktober 2014.

    Tisti ki imamo še kanček pameti, ostalim sporočamo da živite v butalah.

  • Žurnalček 15:37 21.oktober 2014.

    Jim je za oprostit , saj so le polcaji , morte razumet !

  • frogstomp 15:39 21.oktober 2014.

    nevem a mamo res sprogramirano karakterno napako, da si mi rečemo "saj sem le človek"namesto "saj sem človek!!"

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 19:45 21.oktober 2014.

    Saj v Ljubljani so tudi enosmerne vecinoma dovoljene za kolesarje v obe smeri. Kje si ti Avstrijo nasel jao jao. Sej na Madzarskem alpa na Hrvaskem je verjetno isto ni treba vedno Avstrije omenjat (ki ima mimogrede st. zrtev v ...prikaži več prometu na ravni Romunije). Kranj je pac ena vukojebina.

  • Skippy 20:01 21.oktober 2014.

    In kaj zdaj, če sem dal primer Avstrijo? A misliš, da cela Slovenija hodi v LJ? Mi na vzhodu smo pač veliko več v Avstriji.

  • jons 21:10 21.oktober 2014.

    Izudin o kakšnem totalitarizmu najhujše vrste govoriš?Kako si lahko danes javno podal svoje mnenje in ostal živ oz. na svobodi?

  • zdravko05 10:43 22.oktober 2014.

    Kolesarjenje v Kranju je katastrofa!

  • Izudin 15:05 21.oktober 2014.

    Pravzaprav v totalitarizmu najhujše vrste, pa smo se ravno zato osamosvojili, ker bi naj prejšnji režom bil totalitaren. V bistvu je bil prav prijazen v primerjavi z današnjimi časi.

  • Skippy 18:21 21.oktober 2014.

    Pa saj imajo v sosednji Avstriji tudi enosmerne ceste sredi mest, ampak tam pod znak prepovedan promet v eno smer dodajo znak "razen za kolesarje". Sicer pa naenkrat ceste, ki so še prej bile dovolj široke za obojesmerni ...prikaži več promet, naenkrat niso. Pa so prej desetletja vozniki uspeli najti kompromis.

  • frogstomp 15:22 21.oktober 2014.

    jap, blesav narod se je odloču, da mu bo vladal papir nad pametjo, in hkrati je dovolj sadističn, da uživa v izvajanju nesmislov nad tistimi, ki jim niti najmanj upravičeno prekriža pot roka """"""""pravice""""""""".

  • frogstomp 21:01 21.oktober 2014.

    uprašite hrvate če njihovi kifljci jurijo kolesarje.. ma kamorkoli pridš smatrajo kolesarje bolj bliže pešcem kot avtomobilom. po zagrebu se voziš brez najmanjše skrbi, da bi šel komu na jetra ali da bi bil v prekršku, še manj, da bi ...prikaži več te sred belega dne vlekli z bicikla in ti dajali za pihat in podobno...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.