Slovenija
4454 ogledov

Dobri poceni telefoni

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • micika 22:08 06.februar 2017.

    tudi cubot je super,nimam kej rečt,laufa in to za 75€z carino vred,caarina bila cca 6€,dve leti ga imam,da jutri mi ugasne,je odslužil mi,požvižgam se na samsung ki mi je zgorel na mizi

  • Matej Perko 21:26 05.februar 2017.

    Pri Xiaomi-jih 4G/LTE ne dela na frekvenci 800 MHz, ki je v Sloveniji najpogostejša. Od slovenskih ima podporo le za 1800 MHz, ki jo pokriva samo Telekom Slo in delno Simobil, Telemach pa ne.

  • mph 11:37 05.februar 2017.

    Prva stvar, ki me zanima pri vsakem telefonu, so tehnične specifikacije, cena ... najbolj pomemben pa SAR. Do sedaj sem tako še vedno izbiral samo med Samsungi, LG-ji in HTC-ji.

  • Dav Lob 12:04 05.februar 2017.

    Vsi telefoni ,ki imajo procesor pod 2GHz so za v koš. in vsi zgoraj omenjeni so za en drek .Ko boste imeli en res močan telefon v roki napr. z vsaj 4x2.3GHz in 3gbram. boste opazili kako mora ...prikaži večra zadeva res delovat.

  • blayo 22:02 05.februar 2017.

    ...in ga v avtu še vedno držijo na ušesu, ker si ne znajo nastaviti prostoročnega načina, ki jim ga omogoča tako avto kot tudi telefon.

  • Avatar roksa
    roksa 09:24 05.februar 2017.

    Daleč najbolj ugodna ponudba pri nas......telefon dela brezhibno..https://www.enaa.com/oddelki/telefonija/izd_13824_etzhcz3ohvw9_mobilni_telefon_xiaomi_redmi_3s_16gb

  • Gigiiinjo 14:11 05.februar 2017.

    dejstvo je da neznane kitajske firme delajo boljše telefone od kakega samsunga. Čeprav imam sam dokaj neznanega Lenovo note k5.

  • mojster.edi 09:54 05.februar 2017.

    V akciji je bil 160€ http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_609479.htmlDrugače pa Lenovo ZUK2\s\sV Sloveniji je tak telefon med 400 in 500€

  • Avatar Zala
    Zala 15:21 05.februar 2017.

    Ob vsakem nakupu, ne samo telefona, bi se morali najprej vprašati, za kaj bodo izdelek potreboval. V kolikor mobi potrebujete za tel.razgovore, pošiljanje sporočil, tu in tam naredite fotografijo vnukeca ali hišnega ljubljenčka je za € 50,00 že moč dobiti ...prikaži več soliden aparat. Nekateri bodo potrebe stopnjevali, ker jim je telefon tudi delovno orodje (e-pošta, posredovanje ponudb ... ) ali jim služi, tudi kot pripomoček za zabavo - gledanje filmov, poslušanje glasbe ......itd. ..... .... Najbolj cenjeni so tisti kupci, ki kupijo zadnji model, zato, ker si ga lahko privoščijo. Uporabljajo 10% njegove zmogljivosti, ampak če ni za luksuzen avto, za telefon s katerim se nato bahajo, ja, toliko pa že zmorejo.

  • mojster.edi 09:55 05.februar 2017.

    Xiaomi dober ni kaj...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.