Avto /avto/na-strom
43597 ogledov

Dodatni strošek za lastnike električnih avtomobilov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:58 22.maj 2022.

    ja no ubogi lastniki, avtor, daj povej koliko stane ena taka ustrezna 5 litrska kanta olja za sosodben nov avto,skupaj s filtrom in menjavo. gume, če si normalen trajajo 4 sezone, olje pa filter pa eno. no prosim v akcijo ...prikaži več novinarji, da ubogi lastniki e-avtov ne podo padli v depresijo in začeli delat samomore po vašem ubijalskem članku.

  • ico8 12:24 21.maj 2022.

    Pa ne no! Sem mislil, da nam bo „stromarjim“ golobcek z prhotanjem kril dal zadtonj elektriko… Sem se mislil pri njemu „svarc“ priklopit, pa sem izvedel, da madtnolasni hippy zivi v garazi z „partnerjem“. Eh, jebi ga, bom pustol siromaka ...prikaži več na miru, ker ravno prevzema paket za siromake!!!

    • rd2dmk2 09:55 22.maj 2022.

      ico8 da ne boš preveč stokal, je janez že kupil par hrčkov s kompletom kolesec za igro in poklical svojega svetnika za energetiko da je kolescema namontiral generator in že veselo z urško gonita in proizvajata štrom za svoje, mogoče ...prikaži večče bo tud kaj zate se našlo.

  • MK 14:33 21.maj 2022.

    https://oe.finance.si/8864763/Za-prenovo-elektrodistribucijskega-omrezja-vsaj-sedem-milijard VIDITE KAKO HOLOB ZAVAJA

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.