Avto
417 ogledov

Dokaz, da slovenske ceste nadpovprečno uničujejo avte

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Swap 07:52 11.februar 2016.

    Zakaj nisem presenecen, vazno da se nasim politikom cedita med in mleko

  • Harrison 08:10 11.februar 2016.

    To že ptiči čivkajo. Že kar dolgo !

  • Zdene Iskra 08:34 11.februar 2016.

    Luknja pri luknji, potem pa še znani (kratki) "ležeči policaji". Pozna kdo Hradeckega cesto v Ljubljani??

  • Avatar Leon
    Leon 08:51 11.februar 2016.

    Ali je kdo vložil obtožnico zoper vzdrževalca ceste ? To je edina pot v pravnih državah ,da dobiš povrnjeno škodo.

  • AnzeSmolej 08:54 11.februar 2016.

    Sem se za vikend peljal proti Kranjski Gori, pri Karavanškem tunelu je omejitev 50 ca. 2kilometra. Pa mi ni bilo jasno zakaj. Pa sem šel gledat na AMZS in piše "zaradi poškodbe cestišča"! Kaj za vraga!?!?!? A tako se bomo ...prikaži več šli al kaj? Milijone vam plačujemo za ceste, ko je pa potrebno popravilo, je pa najlažje dati tablo 50 pa ko vas spolno občuje.

  • watcher 09:25 11.februar 2016.

    Sem ja, ampak po njihovo ni bilo dovolj dokazov, da je bila poskodba zaradi polmeteske luknje v cesti.

  • tecumseh_1975 10:09 11.februar 2016.

    jap! takle mamo. Ko smo začeli malo bolj težiti da se ta katastrofa od ceste uredi, so pa nabili znak, pa se jebite.

  • Papaja Popi 11:01 11.februar 2016.

    Renault je že pred leti spraševal v Novem mestu, zakaj toliko menjajo vilice pri avtih.Ugotovitev - naše ceste so porazne in temu primerne so poškodbe na podvozju.

  • neuromouse 12:13 11.februar 2016.

    Sem že napisal komentar, pa vidim, da si me prehitel. Hradeckega cesta je res zrela za kakšno skupinsko tožbo! Ali pa vsaj za en konkreten članek v Žurnalu.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:55 11.februar 2016.

    Dandanes obstajajo primerni materiali kjer ima rja neprimerno težje delo da sploh nastane. To je to kar zadeva soli na cesti. Kar zadeva pa jam, pa neravne, obrabljene ceste to pa je res da je totalno neprimerno vzdrževan in da uničuje podvozje.

  • westal 06:53 12.februar 2016.

    Vozim po predpisih pri100000 kilometrih sem moral menjati vse štiri vzmeti zaradi dotrajanosti v avtu se voziva vedno samo dva po občinskih cestah. Denar pobirajo za uporabo cest porabijo ga pa za železnice.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 09:13 12.februar 2016.

    strokovnjak tim vuga si očitno želi, da slovenci ne bi tako pogosto hodili k mehanikom in bi vozili še bolj "sklempane" avtomobile. Zanimivo, da je iz firme, ki prodaja avto dele. Žal se bo stanje slovenskih vozil pokazalo (izbruhnilo) šele ...prikaži več čez nekaj let, takrat bo to velik problem in vzrok marsikatere nepotrebne nesreče. Jaz bi na timovem mestu prej pohvalil tako ravnanje slovencev, ki pa žal spet zaradi slabe gospodarnosti države in občin vzdržujejo svoje avtomobile, česar bi bilo precej manj, če bi ustanove opravljale svojo osnovno funkcijo in ustrezno vzdrževale infrastrukturo.

  • bojovi 22:10 12.februar 2016.

    Revčki nimajo za ceste, vse so pokradli, golazen!

  • malonaokoli 07:47 14.februar 2016.

    pogosto se vozim po celi Sloveniji in lahko rečem, da takšne neumnosti ne vidiš v urejenih članicah EU...cesta uničena, po kateri ne moreš vozit več kot 50 km/h ob cesti pa znak 70 km/h...ali pa v naselju kje so opozorilne ...prikaži več table 30 km/h pa ti postavijo še pretirano visoke ležeče ovire.

  • malonaokoli 07:49 14.februar 2016.

    in takšnih ulic je polna Slovenija !

  • Marjan Suhadolec 23:59 15.junij 2016.

    Prekleto, vsako leto damo preko 100 eurov za cestnino in če izračunaš koliko je avtomobilov, bi že iz tega denarja morali popraviti vseh 6000 km cest. Naj mi kdo pove, kam hudiča gre ves ta denar? Letos sem predlagal, da ...prikaži več ne plačam cestnine, ker itak nič ne delajo na njih, plačali smo jih pa itak mi, pa ni uspelo, ker se morajo držati zakona. Kje pa je za njih zakon, ki nam poberejo denar, naredijo pa nič?

  • 4krogci 11:11 11.februar 2016.

    Nevem no ampak podvozje zdrzi brez problemov 200 000km+, pri teh kilometrih pa marsikateri slovenec že menja avto, da slučajno nebi imel slabšega od soseda. Potrudite se spirat sol iz podvozja, saj zelo poveča "uničene" gume na rokah in s ...prikaži več tem poškodbe. Aja pa tudi ni treba tlačit 18 in vec palčnih platišč na avte!

  • alibaba 13:29 14.februar 2016.

    tole je ena najbolj uničenih cest v Sloveniji.Posnetek je iz leta 2013,tako da je sedaj še hujša kot na sliki.https://goo.gl/c7uQfd

  • dragec 11:43 11.februar 2016.

    kako se upravlja z denarjem ob plačilu cestnega sklada????? LOPOVI

  • neuromouse 12:07 11.februar 2016.

    Pretiravanje z ležečimi policaji (Primer: Ljubljana, Hradeckega cesta) tudi škoduje podvozju ... Sploh, če je omejitev 30, pa ne moreš iti 20, ne da bi te (in avto) pošteno zrukalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.