Slovenija
3869 ogledov

Dolge kolone čakajočih na testiranje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:18 05.januar 2022.

    Kdor še ni okužen naj se gre gužvat med testirance..

  • Avatar Ollaostella
    Ollaostella 00:16 05.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:56 04.januar 2022.

    Samo eno bom povedal, če se že gneteš tam za testiranje upoštevaj navodila. Če misliš da je to brez veze ostani doma in potem ne jokaj, ko useka. Sovražim ljudi, ki so proti vsemu, ko pa jih useka pa jokajo ...prikaži več in molijo. Pa brez zamere sem proti cepljenju, ampak imeti hrbtenico pri takih stvareh je pomembno, ne pa takoj jokat na urgenco ko ga fašeš

    • popokatopetl 23:43 04.januar 2022.

      To ni urgenca ampak center za testiranje. Saj se velika večina tam ne drenja ker bi jokali, ampak zato ker bodo rabili uradno potrdilo :( Pa brez zamere, sem za cepljenje, ampak predvsem za osnovno cepljenje ogrožene skupine, dodatno le ...prikaži več če pač prihodnje 3 mesece nočeš zbolet. Sem mislil da bo danes pozitivnih več, ne vem al je manj ker smo nedavno imeli vrh delte ali ker niso vseh testirali.

  • leonardo 07:50 05.januar 2022.

    Zgleda, da sem nekaj spregledal ker ne berem več o tej koroni in prepirom, ki sledijo.Namreč rad bi vprašal kaj pomeni PCR. R je vprašljiv. Sedaj je bil PCT. Torej lepo prosim, da mi nekdo objasni kaj ta R pomeni.: ...prikaži več Resetiran, Renoviran, Recikliran, Razočaran,? Ja malo se hecam, ne hecam pa se v resnici kaj naj bi ta R pomenil?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.