Slovenija
23 ogledov

Dolgov ni plačal, dražba hiše odpovedana

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogg 13:43 06.marec 2012.

    Vse skupaj me ža malce jezi, ne vem kako bi odreagiral, če se srečam iz oči v oči s takim človekom. Vse huje je, v arestu je pa gretje in hrana zagarantirana.

  • tralala 08:01 06.marec 2012.

    Seveda, tehnična napaka. Je kdo mislil, da bo drugače?

  • rogg 08:14 06.marec 2012.

    Napaka, v Litiji je bilo pa vse brez napak. Za 100€ so vzeli siromakom hišo. Ni napake! V tem primeru je pa napaka.....

  • tartufka2226 08:55 06.marec 2012.

    saj bi lahko vedeli,da so napake NUJNE v tem primeru

  • Uroš Kenk 09:48 06.marec 2012.

    Sej se vidi, da smo državljani samo za okras v tej prelepi državi. Medtem ko nekomu zarubijo in prodajo hišo na dražbi http://www.zurnal24.si/rubez-hise-zaradi-124-ni-sorazmeren-clanek-150257 , drugemo vse prekinejo zaradi "tehnične napake". Vse povedano. Bravo pravna država!!!

  • 1111 09:49 06.marec 2012.

    ...pred zakonom smo vsi enaki, mar ne????

  • Ana 10:08 06.marec 2012.

    pa sej niste mislili, da mu bodo rubili hišo??? Pa ne Binetu..... :-( Sram me je, da živim v taki državi!!!!

  • Pepi 10:24 06.marec 2012.

    Banda pokvarjena,treba bi blo zaprt tud tiste ,ki so mu dali hipoteko 4 mio na vrednost 0,5 mio,tehnična napaka-hahahahhaha,tud tega zaprt,ki je to izjavil,če bi vse te lopove pozaprl,bi imeli gradbinci spet posu,sej sprot nebi mogl arestov sezidat

  • mr.big 11:56 06.marec 2012.

    ja, ni kaj Bine Kordež je bil za Murgeljčana ,,zlati deček,, ki je Merkur posredno oškodoval za 990 mio eur !!! Ampak očitno so takšni ljudje ''nad zakonom''. Samo pravilno se moraš pisat - in je to-to !!

  • VSK 11:58 06.marec 2012.

    ne se čudit... tako bo še nekaj časa...kajti nihče nič ne naredi... in seveda je samoumevno da se to SME početi...PRAVNE DRŽAVE NI!!!VSI NISMO ENAKI!!!KO BO METEK V ČELO DOČAKAL PAR TAKŠNIH... šele takrat bo mogoče kej drugače...

  • Stolp 12:35 06.marec 2012.

    Za 124 EUR se ti takoj nad bajto spravijo, če se ne pišeš prav.

  • Stolp 15:07 06.marec 2012.

    Takrat se bodo mlini zavrteli proti tistemu, ki bo pobesnel, proti pravim kradljivcem pa pri nas še dolgo ne!

  • dragec 18:43 06.marec 2012.

    tralala, kaj, če bi vi neizpolnjevali obveznosti do tako skorumpiranega sistema?

  • Ferdo Veh 20:45 07.marec 2012.

    Tehnične napake se odpravijo. Se bo ta tudi?

  • širhakl 01:37 09.marec 2012.

    Pa to ni res,madona.8 kratno hipoteko?Tud,če celo hišo prodajo,Factor ne bo dobil tud polovice ne,kje so še ostali.Jaz,navadn državljan,sem na sodno ocenjeno nepremičnino 170000€,dobil komaj 1/3 hipotekarnega posojila na 30let,pa ni bil problem zaradi višine obroka.Enostavno mi banka ni odobrila.

  • nostradamus 13:11 06.marec 2012.

    pravne drzave ni to vemo ze dolgo a ko bodo nekemu siromaku popustili zivci in bo nekomu prevrtal glavo potem bo vse veliko bolj tragicno in takrat se bodo pravosodni mlini zavrteli z svetlobno hitrostjo nekomu zaradi neplacanih 100eur komunale ...prikaži več zarubiti hiso in druzino postaviti na cesto je je vse pravno in po zakonu pri g.kordezu kjer je v igri dokazano izcrpavanje beri kraja in pranje denarja pa pride do tehnicne napake ne zelim si nasilja a ko se bo nekomu strgalo upam da ne pride do tehnicne napake in to je le prilivanje olja na ogenj policija-tozilstvo-sodisca glej zlomka zalomi se vedno na koncu verige morda gdo ve zakaj

  • Niko_K_ 09:20 06.marec 2012.

    Tale tip pa je seksi.. Jaz bi tudi zgradil hišo za 0,5 miliona, potem pa vzel nanjo hipoteke za 4,5 miliona. Denar pobašem in mi je vseeno za tistega 0,5 miliona, saj sem zaslužil 4 miliončke...Ja, to ...prikaži več se pa da, ko "zastaviš dobro ime".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.