Slovenija
49 ogledov

Dolgovi Lovšeta poplačani

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 19:03 09.september 2013.

    Domoljub, pa tak da je veselje. Nategnil je slovenske člane Dinersa in ves denar ima zunaj.

  • zic 19:49 09.september 2013.

    ta je vsaj vse poplačal....kaj pa razne Hilde, Zidarji, Šroti, tile bodo pa v zaporu kot kraljične na zrnu graha, malo se bodo odpočili in ko pridejo ven uživali nakradeno.....to mi gre na kozlanje.....morali bi jim vse pobrat, zapor bi ...prikaži več si morali plačati sami, če ne bi imeli, na beton in kruh in voda, tako je v tujini, pri nas pa obišejo wellness, ki se mu reče zapor za posebneže!!!!

  • MZupan 19:53 09.september 2013.

    To kar on pravi. da je poplačano, kar pa je res je pa drugo vprašanje. Kaj pa razni uporabniki DC kartic, kdo je pa njim škodo poplačal? Kaj pa ZAMUDNE OBRESTI za dolgove do trgovcev, ki NISO BILE poplačane...? Pa ...prikaži več še pa še... Da ne govorim, še drugih zadev iz "prejšnjega življenja" omenjenega gospoda...

  • bfilipe 20:02 09.september 2013.

    ..ma kaj je tale nesposobnež oholi in arogantni poplačal lepo vas prosim..pojma nima o poslovnem svetu..česar se loti zaj.. njegove pufe pa mu je mat plačevala..in zdaj misli, da mu jih bo država..tudi, če gre v arest bomo plačevali mi ...prikaži več davkoplačevalci..pobrat vse njemu, ženi in starim ker ga niso spodobno vzgojili..

  • KOJAK 20:06 09.september 2013.

    ha ha ha ... V enem stavku pravi, da je domoljub, v drugem da ni komintent nobene slovenske banke! BUMBAR če bi bil domoljub, bi DOMA PLAČEVAL davke.

  • privat 20:52 09.september 2013.

    problem je ker je odrl naše lenuhe in druge politike...

  • renemario 06:22 10.september 2013.

    Lopov!!!!!!!!!!!!!

  • Nalim Cvagoms 08:18 10.september 2013.

    A še lahko moje dolgove hitro odolačajo prosim za .

  • MZupan 18:04 09.september 2013.

    "Ne morem biti niti tajkun, ne jaz ne moja podjetja, ker nismo ničesar privatizirali, ne boste me našli med komitenti v slovenskih bankah. " ..seveda ni komitent, ker je komitent raznih bank v davčnih oazah. Tak domoljub, ki se izogiba ...prikaži več davku. Jaz sem večji, ker jih plačujem Sloveniji v celoti! Čeprav mi država pobere 60% vsega, kar zaslužim v prvem šunku, potem pa še z ddv-jem nadaljnjih 22%!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.