Slovenija
9244 ogledov

Domačini besni: "Štiri mesece za pol kilometra prenove glavne vpadnice"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • urednik 07:09 19.julij 2019.

    Haha, odgovor pa seka. Da je to datum zapore. Pa saj je zapora ves čas. Ampak folk, če se je veliko občinskih žepov napolnilo, kako lahko pričakujemo, da bo dovolj financ za dokončanje v roku? €€€

  • Avatar Leon
    Leon 07:18 19.julij 2019.

    Naj živi in se razvija KORUPCIJA .

  • Avatar Leon
    Leon 07:19 19.julij 2019.

    Krivec je EXCEL !

  • Laznivi 09:00 19.julij 2019.

    Balkanska posla. Sicer pa od delavcev na minimalcu ne mores cakati vec kot dve uri storilnosti dnevno.

  • Skipi 10:09 19.julij 2019.

    Na glavnem križišču na Bavarcu so tri dni nazaj odkopali 20 m ceste. Včeraj jim je v celem dvenu uspelo položiti 6 robnikov. In pazi to danes zjutraj robnik polaga 6 ljudi, ok bi rekel saj so težki ampak robnik ...prikaži več dvigne bagerček dva ga namestita, četrti nameče beton, peti kadi, šesti vse nadzoruje. Ko sem delal pri podjetniku v gradbenem podjetju smo morali 3 je dnevno položiti 100 m robnikov in to vse ročno, tukaj jim pa vse na krožniku servirajo.

    • jakec1575 13:10 19.julij 2019.

      temu se rece izbrani izvajalci, nobenih rokov za njih in 10% v zep zupana.

    • Pepi 13:37 19.julij 2019.

      Točno tukaj sem jih jaz opazovala včeraj,ob 11h,2 min.so vlekli vrvico,za višino in po kakih 15min.ko sem mislila ,da so z vrvico končali,so jo spustili na tla in družno prižgali cigareto,da bi po pokajenem cigaretu z vrvico nadaljevali,jaz mislim,da imajo ...prikaži več premalo zaposleih i neustrezno mehanizacijo,če se samo spomnim prenove Kajuhove,kjer so enkrat bili bagri,pa ni bilo kamijonov,drugič so bili kamijoni,pa ni bilo bagrov in to se je vleklo v nedogled

  • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 08:10 19.julij 2019.

    nesposobnezi itak to je slo, treba pokrast kar je se

  • McClain 09:19 19.julij 2019.

    temu se rece sposobni izvajalci in nesposobni oz. koruptiven narocnik.

  • sam50 13:12 19.julij 2019.

    Na žalost se pri nas plačuje opravljeno delo na število ur in ne po učinku-zato je za veliko denarja malo narejenega,pa še tisto malo po večini pod vsako kvaliteto.

    • robih 16:20 21.julij 2019.

      Če je izvajalec zmagal na razpisu, bi moral dela dokončati v dogovorjenem roku in za ponujeno ceno, sicer se plačajo penali. Če je slučajno drugače je lahko samo zaradi korupcije. Izvajalec in župan gresta na kosilo. Župan:"A podaljšanje roka rabiš, ...prikaži več ne? Izvajalec:"ja. 2 meseca". Izvajalec županu poda kuverto. Župan:" ni problema, ne. Če ti ne bo zneslo, ne, bova šla pa še na eno večerjico, ne"

  • ginko 17:30 19.julij 2019.

    Ker ste na mestnih volitvah izbrali "balkan" (zoki ma vas rad) - to imate. Danes ni treba nič jamrat!

    • robih 16:15 21.julij 2019.

      Nismo vsi volili zanj, a ga vseeno imamo :( Vključno z njegovo ignorantsko in skorumpirano politiko.

  • Pepi 19:18 21.julij 2019.

    Upam,da si bo to ogledal gospod Jankovič,aja,vsekakor imajo premalo ljudi,za tako velik obseg del,kot so jih vzel(so jim dal) https://www.facebook.com/thepandaily/videos/368041003905947/

  • Lavdan 13:17 19.julij 2019.

    Problem je v tem, da jih vsi vidimo in potem pametujemo, a onih ki se skrivajo za zidovi ne vidi nihče.

  • robih 16:12 21.julij 2019.

    Z bralcem se pomolnoma strinjam in je vse res. Preverjeno. Izjave MOL so popolno zavajanje in same laži. Sem siguren, da cesta ne bo gotova do konca avgusta, ampak mogoče do konca septemra. Ne vem sicer, kakšen izgovor bojo privlekli. ...prikaži več Mogoče vročinski val? Bliža se konec julija in odsek do poti na Breje še zdaleč ni končan. Naprej so pa komaj nekaj malega razkopali. Takšno podaljšanje roka je nedopustno. Prebivalci smo bili pripravljeni na zaporo do 30.6. Sedaj je pa čudno, če smo razburjeni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.