Slovenija /slovenija/crna-kronika
52 ogledov

Domnevnega morilca niso spustili na prostost

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1slovenka 10:28 21.julij 2016.

    ...če je ta človek koga ubil,sem jaz marsovka.....

  • 1slovenka 10:30 21.julij 2016.

    ..sicer pa v tej državi tudi "prosto šetajo" razni sultani....

  • 1slovenka 10:30 21.julij 2016.

    ..sicer pa v tej državi tudi "prosto šetajo" razni sultani....

  • izRODEk 21:33 20.julij 2016.

    To je zdaj to: čisto vseeno je, ali je Nović kriv ali ni. Problem je, ker sodišču nihče več ne verjame.Po kar nekaj politično nekorektnih odločitvah Ustavnega sodišča je zaupanje na psu. Zdaj pa je pokvarjeni izdajalec in očitni ...prikaži več psihični bolnik Pahor predlagal še dva politično motivirana odvetnika in bo stanje samo še slabše.Pa moti me to, da se človeka, ki je utemeljeno osumljen umora na podlagi dokazov, imenuje domnevni morilec. Mene so za lažjo (domnevno in v ničemer izkazano) kršitev kršenja javnega reda in miru na sodišču imenovali storilec. Ko sem se sodnici uprl češ, da še nisem storilec, ker se zoper obtožbo še branim, mi je rekla, da je tako pač v navadi.Sodniki v Sloveniji so cigani. Druga liga pravnikov, ki je po osamosvojitvi, ko so šli profiji v privat odvetniško prakso, dobila priložnost za fine službe. Vsi na sodiščih pa vedo, da so ceneni drugoligaški pravniki s težavami v egu.

  • izRODEk 21:36 20.julij 2016.

    PS: Po mojem je tip kriv. Ampak, sojenje v razumnem roku. Če mu do sedaj niso sposobni sprocesirati obtožbe in postopka, bi ga morali izpustiti. Goniti človeka po birokratskem mlinu dve leti z nedokončno obtožbo umora je mučenje. Jaz bi ...prikaži več kaznoval sodnika, ki v predmetni zadevi sodi, odstavil ministra za pravosodje in naložil kazen državnemu pravobranilstvu, ker te napake ni preprečilo. Govna na tožilstvu pa tako in tako... niso vredni, da dihajo isti zrak z nami.

  • valerijakregar 23:10 20.julij 2016.

    že vrabci ćivkajo, da je g. Jamnika pospravila mafija !g. Novič pa bo za prestane muke dobil težko odškodnino, zaradi nesposobnih balističnih izvedencev in pristranskih sodnikov !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.