Šport /sport/kosarka
21502 ogledov

Dončić žrtev birokratskega zapleta

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lovebites 10:40 05.julij 2018.

    Hebal vas doncic.En dan ne morete brez zmazka o njemu.Nismo vsi obsedeni z njim.

    • beriinčudi 10:48 05.julij 2018.

      Tebe pa res nihče ne prosi, da bereš te članke. ŠE VEČ PRISPEVKOV PROSIM, bom vse prebral!

    • Lovebites 10:55 05.julij 2018.

      Zakaj bi pa mene moral kdo kaj prositi?A kaj mene briga,kaj bos ti vse prebral.Si mi pa res nepomemben,kaj me pa briga in zanima kaj ti pocnes.

    • beriinčudi 11:14 05.julij 2018.

      Mene zanima vse o Dončiču, če pa tebe pač ne, ne prebiraj. Se boš bolje počutil

    • ECKING 15:18 05.julij 2018.

      Lovebites in zakaj potem beres njegove clanke?? Grerm stavit da "delas" v Javni upravi in vse kar v enem dnevu naredis je da pregledas vse novice in potem ko ti ob 11h zmanjka novic zacnes brati se tisto kar te ...prikaži več niti malo ne zanima in potem se otresas po forumih!!!

    • Lovebites 15:36 05.julij 2018.

      Naceloma ne pisem o privat zivljenju in nikomur ne polagam racunov,ne cutim te dolznosti.Za multitasking si ze slisal?In......delam v svoji firmi,do zdaj uspesno,in ja,edino kar imam skupno z javnim sektorjem je to,da jih moram vsak mesec financirat.Tako da tvoje bolne ...prikaži več in izprijene misli usmeri v bolj normalno smer,ce se da.Ce pa sklepas po sebi,pa si zacni iskat siht.Vse se da,ce se hoce.Tudi multitaskinga.

  • Avatar olor
    olor 11:18 05.julij 2018.

    Slovensko košarkar? Že dolgo ni več, če bi hotel biti, bi igral za državni tim.

    • Waltter 13:31 05.julij 2018.

      Ves vsak dela za svoje prezivetje in vsak dela za tistega ki mu vec ponudi. Doncic ne bo raskiral poskodb za Slo reprezentanco ki mu nicesar ne ponuja v zameno, Ko so zaigrali na Evropskem prvenstvu so vsi vedeli da ...prikaži več ne bodo nich dobili za nagrado in glej ga zlomka s Dragicem so zaceli kar po casopisih izsiljevat nagrado..

    • ECKING 15:16 05.julij 2018.

      olor ti si pa res DEBIL piz.a , kdo je bil med bolj zasluznimi za Evropski naslov!!! Pa ti tudi nisi Slovenec ,nauci se pisati!!! Slovensko kosarkar?? KMET OLORSKI

    • Avatar olor
      olor 18:58 05.julij 2018.

      ECKING, vrni državljanstvo, ki so ga tvoji stari dobili za par dinarjev, in ki še danes ne znajo govorit kaj šele pisat slovensko. DončiĆu je država Slovenija umogočila, da se je razvil v takšnega kakršen je, torej bi bilo dobro ...prikaži več da kaj vrne. In kaj porečeš na to, lansko leto so bili prvaki, letos se pa sploh uvrstili ne bodo, a ni to blamaža zaradi takšnih, ki mu nacionalni ponos nič ne pomeni, samo nagrada (denar).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.