Zdravje /zdravje/aktualno
13608 ogledov

Priložnost v času epidemije, ki so jo zdravniki odlično izkoristili

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 00:37 23.september 2020.

    Ena naprava Organ Care System stane 5500 US$ in res ne razumem zakaj jo ne kupite. To je tako malo, da napravo lahko kupite kar zaposleni, če država ne da denarja.

  • rosogay119 18:52 25.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. quality9.best

  • Pepe007 06:57 23.september 2020.

    "Opisali so tudi nov algoritem doniranja, ki veleva, da mora biti število prejetih in doniranih organov po državah enako, tudi glede kakovosti." In kaj je rešitev? Več prometnih nesreč s smrtnim izidom? Sploh med mladimi motoristi. Ti so dobri donatorji. ...prikaži več Ne vem, meni se zdi presaditev organa kar kruta zadeva. Na drugi strani je zmeraj nekdo vitalen, ki je umrl. Jaz bi forsiral, da je teh na drugi strani manj, čeprav bo presaditev manj in bodo žal umirali tisti, ki imajo slab organ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.