Zdravje /zdravje/aktualno
8673 ogledov

Raziskava: To zelo dostopno in poceni zdravilo prepreči težji potek bolezni

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:05 15.april 2021.

    Eno zdravilo za astmo lahko reši ali vsaj olajša zadevo! Evo, tako na izzy je to! panika pa, kot bi šlo za konec sveta. Zdaj pa zaupaj strokovnjakom.

    • Janez 13:33 18.april 2021.

      samo keč je v tem, da ga uporabljajo v tujini. naši "strokovnjaki" ne vejo nič o tem in ne zdravijo s tem, ker ni odobreno za covid.

  • JZekspert 17:38 15.april 2021.

    Poznam to zdravilo za astmo, tudi kombinacijo s formoterolom, nekoč so to kombinacijo hvalili na veliko. V resnici pa je edina smiselna stvar PREVENTIVA! Sem sicer mislil po naslovu, da je govor o ivermectinu, zato sem sploh kliknil. Haha, prav ...prikaži več 'slučajno' budezonid dela Astra iz Zenice... je pa staro, najbrž pa ni več pod patentno zaščito, ali pač?

    • Ender3 18:21 15.april 2021.

      Res je, kot tudi to, da se za virusno vnetje navadno ne prepisujejo steroidna zdravila v polni dozi. Doseže se namreč lahko popolno nasproten učinek, kot se pričakuje.

  • rd2dmk2 21:51 15.april 2021.

    ok, če sem razumel članek ima zdravilo enako delovanje kot cepivo. torej prepreči da se virus veže na celice. hura. ni se nam treba cepit. kje se pa dobi potrdilo, da se bo da lek jemal ?.veliki koordinator špikanja pa, ...prikaži več spokaj kufre, konce kampanije za cept.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.