Slovenija
38 ogledov

"Dozorel je čas za ukinitev državnega sveta"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • deželan 19:39 30.marec 2012.

    Z prepolovitvijo DZ je potrebno biti previden.Glede zmanjšanja plač pa je nujno uvesti stimulacije. Plače poslancem v DZ naj se veže na BDP, povprečne plače v RS, stopnjo nezaposlenosti itd. V primerjavi z Nemčijo imamo cca 40% ...prikaži več% manjši BDP a enako število zaposlenih v javnem sektorju v razmerju na prebivalstvo ter 5% manj aktivno zaposlenih.

  • BenX 21:04 28.marec 2012.

    če država varčuje je ukinitev te nepotrebne birokracije povsem logična in potrebna. no, tudi če nebi varčevali bi bilo še vedno gospodarno.

  • Klemen Zec 21:14 28.marec 2012.

    Ivan in Previrant bi rada čimprej odpravila vse, ki jim stojijo napoti do uveljavitve sistema, totalitarnega po meri tovariša Ivana Janža

  • izRODEk 21:50 28.marec 2012.

    Črnuhom ni jasno, da nas je krepko preko pol milijona, ki jih ne prenesemo. In ne bodo nas ukrotili, bomo mi njim prej vislice postavili....NE janšizmu!

  • Mkovac22 21:54 28.marec 2012.

    izrodek se še nisi izrodil, še kar nekaj pisariš ...

  • Mkovac22 21:56 28.marec 2012.

    ADMINISTRATOR UKINI SOVRAŽNI GOVOR TEGA UPORABNIKA!

  • t16 22:33 28.marec 2012.

    če smo iskreni ne potrebujemo niti te vlade, zato upam, da bo kera stranka toliko pogumna in tudi to predlagala.

  • jaki 22:51 28.marec 2012.

    pičkica usrana, kdo sev pa tebe bal.

  • se_eden 23:32 28.marec 2012.

    jaz ne vidim nobene prevare. končno stranka, ki me do današnjega dne ni v niti eni odločitvi razočarala. vsi v državi smo lahko srečni, da so v vladi J.J. ministri DLGV, ki so ustrezna korektura vsaki skrajnosti...

  • ebunny 23:56 28.marec 2012.

    http://adf.ly/6kp5U

  • kapibara 07:57 29.marec 2012.

    Na kakšno prevaro pa je prišel DS - h koritu napajanja..in kakšno % podporo ima...??

  • kapibara 07:57 29.marec 2012.

    Moje vpršanje je komentar nižje

  • Anita Veselko 10:40 29.marec 2012.

    Enako. Tudi mene DLGV ni razočarala, tako da sem že sita komentarjev nevolivcev te stranke. Vaš izvoljenec Janković pač ni tako sposoben, kot ste mislili.

  • nina 21:51 01.april 2012.

    točno to hočejo uvesti Janšev totalni režim ne bo jim uspelo nebomo se dali nas ne poznajo dovolj.Tovarne naj vrnejo delavcem ,ker sojih dobili nanepošten način z divjo privatizacijo ,ali hočejo,da jih jim poberemo na silo potem bodo videli bo ...prikaži večeli bo spet bežali v arg. Verjetno hočejo silo jo bodo dobili ali predčasne volitve.

  • izRODEk 21:49 28.marec 2012.

    A se ljudje zavedajo, da ima tale preVirant po zadnjih anketah 1,6% podporo med ljudmi? Se vam zdi primerno, da nekdo ruši temelje družbene ureditve, ki ne premore niti polovico potrebnih procentov, za vstop v parlament? Poleg tega pa vsi ...prikaži več vemo, da je na to mesto prišel s prevaro, goljufijo, barabijo... A se je vam čisto do konca skisalo ali kaj??? :))))NE janšizmu!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 23:31 28.marec 2012.

    podpiram ukinitev državnega sveta,kaj dobrega pa imamo od njega davkoplačevalci?sem tudi za zmanjšanje števila poslancev državnega zbora na polovico,seveda pa bi jim tudi takojprepolovil plače.

  • puksicd 21:19 28.marec 2012.

    Ja, res je. Se že uresničuje Janševa totalitarna misel. Ljudje sploh ne vedo, komu (in zakaj) ploskajo.

  • Marjan Valič 21:41 28.marec 2012.

    kaj se delaGregor Virant tako pametnega ki je najbol neumen u sloveniji tistem ki so pokrali slovenijo naj poberejo pa bo u sloveniji amerika mene nebriga kapitalizem mene brigajo tovarne da bodo imeli delavci delo tito je rekel tovarne delaucem ...prikaži večm in ne kapitalistom pisalo se bi lahko še in še

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.