Šport /sport/zimski-sporti
20454 ogledov

Dragi FIS, to pač ni slovenska zastava

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Holly_Blake 16:47 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna preprosto tipkanje in dostop do internetaa ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • Isla_Goodman 10:22 21.december 2018.

    Prejšnji mesec sem zaslužil 32497 $ z uporabo spletnega najučinkovitejšega od treh do petih ur na mojem prenosnem računalniku in to je bilo tako čisto, da po mojem mnenju nisem mogel sprejeti kot verodostojno, če prej ne rabim te spletne ...prikaži več strani. če tudi vi hočete zaslužiti to vrsto ogromnega denarjaa, potem pridi in postanite del nas. to internetno spletno stran na spletu ........... ..... >>>>>>>>> www.Internet43.Com

  • maresem 17:56 19.december 2018.

    Kreteni iz FISa. Ti majmuni nimajo pojma, da je zemlja okrogla.

    • Žurnalček 19:39 19.december 2018.

      Ceremonijo pripravi organizator oz. gostitelj in ne FIS!!! Kdo je zdaj kreten ?

  • Avatar Wallisonta
    Wallisonta 23:43 19.december 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.