Magazin /magazin/vip
30435 ogledov

Drama: Naša pevka Gaja Prestor zaprta na Tajskem

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:49 18.januar 2022.

    če bi bila pa v rusiji,bi dobila pa hišco v sibiriji ha ha ha

  • Orto 13:55 18.januar 2022.

    Pevka ?!?! Kaj mi prosim nekdo našteje 5 pesmi, ki jih ta svetovno znana zvezda poje, ker sem očitno iz drugega planeta, da ne poznam nobene. Pa še nekaj me skrajno čudi pri teh "pevkah, starlerah..." bolj so plastične bolj ...prikaži več na vročino silijo, kaj ne vedo, da se plastika pod vplivom UV žarkov hitreje stara.

  • Skipi 11:50 18.januar 2022.

    To je super se zavaruješ, greš tja za en teden, se okužiš potem ti pa še zavarovalnica naslednjih 10 dni kije nastanitev.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:46 18.januar 2022.

    Vsi, ki grejo sedaj po svetu se morajo zavedati rizika. In prav za nobenega od njih , ki pristane v tujini v karanteni, mi ni hudi, najmanj pa za podjetnika s petimi otroki. Vedela sta v kaj se spuščata. Ne ...prikaži več dolgo nazaj so šli s kombijem po Afriki. Bojda dobrodelno, so pa afričančkom svoje stare cunje potalali in to je to. Samo čakam kdaj bosta začela navačiti za pomoč veleposlaništva in dobre ljudi za denar. Ljudje ves svet bo še vedno tam kjer je bil tudi v kakšnih ugodnejših časih.

  • Ocvirke 12:43 18.januar 2022.

    Bogi...

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:04 18.januar 2022.

    Povsem neodgovorno . Zdaj so pa revcki. Sploh ona dva ki sta pustila 5 otrok negotovosti. Kje je socialna služba?

  • JJ66 16:08 18.januar 2022.

    To pa je svetovna drama, kdo pa sploh je ona, da o njej pišete, nimate kaj drugega pisat.

  • kontrahan 17:53 18.januar 2022.

    Kar komentirate je čisto po naše. Če meni crkne krava, naj sosedu tri. Komentatorji si ne upate nikamor, samo do svoje kleti, pol pa take bolane pišete. Vas je strah kam odpotovati? Pa že vsaj 3x cepljeni?

    • Orto 18:54 18.januar 2022.

      Kontra, ne skrbi saj tudi mi potujemo samo verjemi, da si ne želiš videti mene v kopalkah. Če pa se te "pevke" ali kako se pač naslavljajo, same kažejo širnem svetu, pa morajo biti tudi pripravljene, da bo padel tudi ...prikaži več kakšen komentar v tej zvezi. Ne razumem pa tebe, da si njihov odvetnik in pišeš, da so komentarji drugih bolani. Kolikor izhaja iz vsebine članka in tvojega komentarja je točno določljivo kdo je tu bolan.

    • kontrahan 04:42 19.januar 2022.

      Orto evo ga še dohtar, one se lahko kažejo, ti pa nimaš kaj pokazati, drugače bi že. Kleti so pa povsod skoraj enake.

    • Orto 06:39 19.januar 2022.

      Kontra, ne rabim bit dohtar, da ti določim diagnozo, saj je iz tvojega pisanja ta razvidna vsakemu laiku. Kot sem že napisal, imam kaj za pokazati (še preveč), zato mislim, da ti slike ne bi bile všeč. Drugič pa vsaj ...prikaži več s kakšnim argumentom odgovori, ker s pljuvanjem vse povprek brez slednjih ne kažeš ravno inteligence, če že za druge praviš, da pišejo bedarije.

    • kontrahan 10:46 20.januar 2022.

      Orto ja jaz sem bedak, priznam. Kaj bi vam dajal argumrnte, ko se na vse takoj odzovete, da sem antivakder in budala in da je vse fake news. Edino kar vi napišete je inteligentno, je pravo in čista resnica. Čez ...prikaži večČez čas se pa pokaže, da ni res

    • Orto 14:31 20.januar 2022.

      Kaj se je izkazalo da ni res ?

    • kontrahan 16:53 20.januar 2022.

      Orto ne delak se večjega bedaka kot si.

    • Orto 17:24 20.januar 2022.

      Daj prosim napiši mi, ker res ne razumem

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.