Svet
5766 ogledov

Znanih več podrobnosti: Slovenec zavpil "Je*eš policijo" in začel streljati

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 11:45 29.april 2022.

    nesrečen volilec?? nesrečen mož?? In zato bi jaz ukinil posedovanje orožja. Zaradi psihičnih motenj. Sploh dedovanje je problem, ker lahko vsak bizgec podeduje in pride do strelnega orožja. Pri dedovanju ni psihološkega testiranja. Pri lovcih pa ne vem. Prav vse, ...prikaži več ki posedujejo orožje bi vsake 2 leti poslal na psihološki test.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 12:00 29.april 2022.

      Orožje sploh doma ne bi smeli imeti,zato imajo LD in ne da se nabutajo z alkoholom in ne vem kaj ,pa ga še življenje jebe , pol jim pa film poči .Tako ga nikdar in nikoli ne bi zlorabljal.Slišiš ogromno ...prikaži več groženj od lovcev ,itak da se nobeden nič ne upa če usekai in pijan nori .Na koncu se zgodi najhujše in je že prepozno

    • rd2dmk2 14:27 29.april 2022.

      vidva.. nimata pojma. res ne. najprej se prijavita na tečaj o uporabi orožja, pa bosta precej drugače razmišljala. kot prvo vsak, ki zaprosi za dovoljenje za posest orožja mora izpolniti psihološki test, narediti tečaj o varni uporabi orožja, ki ni ...prikaži več mačji kašelj, kajti že najmanjši napačen gib pa pri prijemanju orožja, kot je na primer da prevrjaš ali je orožje prazno, pa imaš prst na petelinu, si padel. cena tečaja ni malenkostna. torej, mislim da nekaj vem o tej temi.

    • rd2dmk2 14:29 29.april 2022.

      in glede lovcev. ali pa dedičev.. če podeduješ orožje, ga nemoreš imet dokler ne opraviš vsega zgoreaj navedenega. in zdej pa pride tisto pravo.. varnostniki.. ti pa so pajaci... sem imel možnost videt kaj vse pošiljajo na izpite.. na 10 ...prikaži več0 m zgresi svojo tarčo..

  • munja 12:44 29.april 2022.

    Osem ur, so ga prepričevali v predajo, to so bili pa res učinkoviti pogajalci.

  • ico8 14:32 29.april 2022.

    Uuuuu mater, pravi in cistokrvni Zlovenac, ki zacne z "jebes", jelda je tako, zemljaci moji!???

  • PaPajapopi 19:10 29.april 2022.

    Čistokrvni " slovenec " ? ? ?M

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.