Svet
38175 ogledov

Dramatični posnetki: Velik požar na Zrćah, ljudje bežijo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:18 09.avgust 2022.

    Naj še kdo reče da ni to delo piromanov .

  • rd2dmk2 08:22 09.avgust 2022.

    treba skuhat župco... na vžigalniku....lepo bi bilo da pogori vsa šara v tistem NEKOČ čudovitem zalivu. in da bi mogoče se tam NEKOČ spet dalo v miru zaplavat.

  • andrej084 11:17 09.avgust 2022.

    Bog je gledal, gledal, gledal, nato pa odločil, da je temu potrebno narediti konec. Zaspehane anglezinje in zadrogirani ostali svet, ki tam sprošča energijo, bi jo lahko porabljal za koristne namene in jim ne bi bilo potrebno scati v bazene. ...prikaži več. Nekoc lepa obala je postala raj za mafijase. Vsaka stvar ima svoj konec...

    • Slavko Krizman 11:31 09.avgust 2022.

      bog v letu 2022....haha...si fouš vsem tistim,ki so se imeli fajn v zrčah?

    • munja 11:40 09.avgust 2022.

      S.Križman, brez vsake foušije, ker sem jih videval naslednje jutro ob cesti in v grmovju, da ne rečem v kakšnem stanju - človeka resnično zmrazi ob takem pogledu. Zato, kdor se ima v Zrćah fajn, je veliko in zelo zaskrbljujoče ...prikaži več vprašanje. Najbolj fajn se imajo tisti, ki kasirajo.

    • Slavko Krizman 12:52 09.avgust 2022.

      munja...vsak ima svojo vizijo kako se imeti fajn...kdo smo mi,da sodimo...

    • munja 17:29 11.avgust 2022.

      Jaz nikogar ne sodim, napisal sem samo, kaj sem videval ob jutranjih sprehodih v Novaljo. Pogled ni bil ravno lep.

    • Slavko Krizman 19:10 11.avgust 2022.

      nisi nikoli preveč spil ali naredil kakšno drugo neumnost v življenju?

  • Pierre 17:05 11.avgust 2022.

    Mi smo hodili na Zrće in Casko ko sta bili to še naravni plaži potem pa so ju domačini uničili s temi beach-partyji... Doletela jih je božja kazen!!! Karma deluje!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.