Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
38620 ogledov

Družino zapustil za kar 20 let mlajšo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tadeja 08:25 15.januar 2020.

    Moški, ki imajo toliko mlajše pozabljajo,da tudi njih lahko zapusti žena in gre z mlajšim.Tudi mene je mož zapustil zaradi 20 let mlajše,zdaj je pa ona njega.To ni osamljen primer.Vsi pa pozabljajo na otroke,oni bi morali pa kar vse sprejeti,ampak ...prikaži več oni tega ne razumejo,samo da je njim fajn.

    • kapibara1 11:37 15.januar 2020.

      Bravo Tadeja, pa ni to zadnji taki primere, da ga nova mlajša, ko se iztroši šutne, ter si najde maljšega .. Jelinčič.. itd..

  • Avatar ovca
    ovca 08:41 15.januar 2020.

    ice cool, da se tako tolažiš :). Če je moški starejši, potetem ženska zelo kmalu začne igrat bolniško sestro :). In ja, večina moških po 50, so mentalno že starčki, edina rekreacija, ki jo obvladajo je, razmigavanja palca na roki ...prikaži več (pri preklapljanju tv programov). Da ne omenjam, da se jim nič več ne da, se ne izobražujejo, skratka, tudi mentalno ratujejo starčki. In kaj naj 40-letnica z njim? Jasno je, da si bo našla žrebca :).

  • Albatroz 11:17 15.januar 2020.

    Spolni odnos izboljša 1% veze poslabša pa lahko 99% če ni urejenega.

  • fenix09 10:38 15.januar 2020.

    Ljubezen, veze, poroke... to so za slabiče.

  • tone51 19:21 14.januar 2020.

    se pravi da je mlada deklica stara 30 let

  • Ice1976 20:34 14.januar 2020.

    Jaz sem že v začetku našel 18 let mlajšo od mene, pa tudi danes, ko sva že precej let skupaj ne bi menjal za še mlajši model. Ženska mora biti vsaj 10 let mlajša od moškega, da je zakon uspešen. ...prikaži več V nasprotnem bo moški gledal za mlajšimi, kot drugo pa so moški kasneje čustveno odraste. Več kot 20 let razlike pa spet ni zdravo oz. je takrat ženska povečini zaradi denarja...

  • tone51 19:20 14.januar 2020.

    najprej je mela mladga žrebeta zdej pa joka

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.