Slovenija
31 ogledov

Družinski zakonik: zapleti že prvi dan

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 14:20 01.september 2011.

    "...so urad zaprli zaradi težav s kadrom."-- a prejšnje dni pa ni bilo težav s kadrom? Pa v ponedeljek tudi ne bo več težav se mi zdi...

  • BUČKO 14:34 01.september 2011.

    OOOOOOOOOOvvcEEEEEEE.

  • VERITA 14:57 01.september 2011.

    Sem že podpisala.Ponavljam: družina so mama, oče in otroci!!!!!

  • R1789 15:00 01.september 2011.

    Mislim, da ima cerkev dovolj svojih napak za popravljati, ne pa, da se še zdaj v to vtikuje!

  • stela 15:22 01.september 2011.

    ...."zakaj? zato ker otrok potrebuje SKRBNA IN LJUBEČA MAMO IN OČETA"....torej se zdaj ti hinavci borijo tudi proti enostarševskim družinam? to je korak nazaj....in zanima me, kako bodo zagotovili, da bosta npr. OBA starša akrbna in ljubeča v družinah ...prikaži večh kjer vlada alkohol???? resnično, hinavščina brez primere........

  • 1111 16:17 01.september 2011.

    piše da je kometarjev 8 ampak jih je samo 7...ehhhhhh...križar...težko, da bi kdo bolje napisal...RKC še zmerom ne dojema zadeve...konec srednjega veka...ampak v zadevi družine daleč stran, nimate kaj govort...dokler vam pajaci v Vatikanu ne odobrijo normalnega življenja.....MARŠ!!!!!!!!!!! ...prikaži več in spet mi bodo brisali komentar!

  • xy 16:24 01.september 2011.

    banda farška, namesto da bi kaznovali svoje pedofile, se gredo neko visoko politiko.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:18 01.september 2011.

    1111@Enga še bolj "težkega"so mi ugonobil,tko,kot bi jest to golazn črno,ki se petlja v vse in vsakogar,najbolj jih pa skrbi,kako pridobit in pokrast še več bogatstva!

  • Marko Klemenčič 09:59 02.september 2011.

    Banda cerkvena! nacionalizirat spet vso njihovo imetje in naj živijo kot je bilo prvotno zamišljeno-v ponižnosti in siromaštvu!

  • lilihip 09:17 05.september 2011.

    obdavčite organizacijo cerkev pa bo proračun lahko končno zadihal malo!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:43 01.september 2011.

    Kako bodo pa farji po farah svoje otroke vključil v normalno familijo,če vemo,da so vsi nezakonski otroci farjev v enostarševskih družinah?Hočejo referendum proti svojim potomcem,banda dvolična,pokvarjena!

  • Sašo Muc 15:34 01.september 2011.

    Toliko o ločenosti cerkve in države... A lahko cerkev sploh zavzema stališče glede tega in nagovarja državljane kako naj volijo?Kakorkoli nikjer ne vidim nobenega dokaza da normalna istospolna družina ne more enako ali pa bolje skrbeti za otroka. ...prikaži več Glede na to koliko družin ki so 'normalne' se loči res ne vem kaj naj bi bilo boje. Po drugi strani pa takih istospolnih posvojitev verjetno ne bo veliko tisti, ki pa bi posvojili pa verjamem da so se tega odločil zavestno in bodo ljubili otroka verjetno veliko bolj kot nekdo ki ga je dobil po nesreči, ker je cerkev rekla da ne smejo kondomov uporabljat.

  • Avatar Zala
    Zala 16:16 01.september 2011.

    Cerkev na perfiden način želi ponovno obuditi razslojevanje otrok. Nezakonski bodo kot nekoč samo pankrti, brez vseh pravic.Mladi, vi ste tisti, ki se morate vprašati kdo vas želi etiketirati ali posegati v intimne odločitve dveh, kako bosta živela.

  • JohnSmith30699 16:12 01.september 2011.

    samo da slišim besedo CERKEV se mi najezi koza! To zanikrno, nazadnjaško, pedofilsko, mafijsko organizacijo je treba ukiniti in vse njeno imetje razdeliti drzavljanom!Pa kaj se piše leto 1811 ali 2011! Folk pa ne bodite tako naivni lepo ...prikaži več vas prosim, vseeno mi je za pedre in lezbijke naj delajo kar hočejo, po mojih izkušnjah naredijo manj škode kot pedofilski župnik ali druzina ki je povsen nefunkcionalna na drogah in alkoholu!

  • TadeUs 14:55 02.september 2011.

    Glej ga zlomka. Pa saj človek ne more razumeti, da ta slovenska cerkev vtika nos in poziva verniki, k podpisovanju in glasovanju nečesa, kar sami niti popolnoma ne razumejo. Da ne bi delal krivico celotni cerkveni sliki, ni zanemarljivo pozabiti ...prikaži več koliko nedolžnih in čistih otroških teles je bilo skrunjenih v preteklosti, da sedanjosti niti ne omenjam. Draga slovenska Cerkev, ki se tako rada obeležuješ z veliko začetnico, začni ceniti otroška telesa, kajti ta niso za izživljanje potreb odraslih, marveč za učenje in sorazvijanje sveta. Ko boste dosegli to pri posameznikih, potem vtikajte nos v družinske vrednote. Čeprav sam nisem zagovornik zakona, si ne dovolim, da bi cerkvena oblast vtikovala nos v področja, katerim sama ni kos.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.