Slovenija
21 ogledov

Država bo po žepu udarila 20 odstotkov delovno aktivnih

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BorutK 20:29 05.november 2014.

    Če maš končan faks pa si tok pametn, pa kaj naredi iz sebe, ne pa v javnem sektorju životariti za minimalca? Ne vem no, sej te noben ne sil, da si tam.

  • jankop 15:24 06.november 2014.

    Nam so res potrebne JU službe kot je zavod za zaposlovanje itak ne delajo nič samo denar vlečejo.Ne rabimo v občinskih stavbah 40%-80% lenobnih občinarjev ki praktično ne delajo nič.Eko tu je denar prišparan.Ne pa krčit Policijo,gasilce, ...prikaži več medicince in ostale službe katere so POTREBNE prebivalstvu

  • Papaja Popi 19:02 05.november 2014.

    Voluharji vedno poskrbijo zase.Naj gredo delat v fabrike za minimalca.

  • 42dc846b75a8058564f70854b45ab91ee17c5f62 20:08 05.november 2014.

    Dejte še napisat procent izobrazbe v obeh sektorjih...

  • svašta 20:18 05.november 2014.

    ja, to je povprečje...jaz imam v javnem sektorju s končanim faxom 640 € neto in poznam jih veliko, ki jih ima isto....kolk je potem tistih, ki imajo po 2.000 € neto, da pridemo na zgoraj omenjeno povprečje??

  • maresem 21:01 05.november 2014.

    Kaj bo razumel, če je puhloglav.

  • BorutK 21:08 05.november 2014.

    Štrajkejte, kaj nej vam rečem druzga. Srečno.

  • Manu 21:28 05.november 2014.

    Pol pa pejt v javni sektor in ne jamraj tu brezveze.

  • BorutK 21:45 05.november 2014.

    Takoj, zrihti mi šiht, ti dam mojga.

  • HappyBunny 22:44 05.november 2014.

    evo link pa se prijavihttp://www.postanivojak.si/index.php?id=381celih 600 € boš imel pa polovične potne stroške, pa 20 % manj za malico od minimuma, pa 350 € regresa. To je to! Pa pohiti baje je ful gužva!

  • BorutK 23:04 05.november 2014.

    Ne bo šlo, do tridesetga leta. Reku sem da mi zrihti, tko k se dobi šiht v javnem sektorju pa ti jaz zrihtam mojga.

  • Taja 21:38 05.november 2014.

    Glavno je, da imajo eni milijone na računih, jahte, luksuzne avte... Ti bi se tvojemu v fabriki plačal, da lahko hodiš delat. Ti priporočam, da greš Šešoku delat, mu boš lahko parkirnino plačeval.

  • HappyBunny 20:45 05.november 2014.

    BorutK ti očitno ne razumeš kaj hoče povedat, ne vem pa zakaj si tako negativno nastrojen? Tip hoče povedat, da je povprečje bedarija. Nekateri nepotrebni kadri v javnem sektoju imajo veze s politiki in temu primerne plače cca 10.000 € ...prikaži več in več, velika večina pa gara enako kot v realnem za minimalca. V bistu je popolnoma isto, če bi napadal kakšenga delavca v realnem sektorju, ki ima minimalca, da ima preveč. Žal nekateri in tudi ti si tak, pa ne razumejo.......zato pa smo tam ko smo. Poglej našo državo so pokradli tajkuni, politiki v navezi z njimi, banke, razna slamnata podjetja, kvazi menagerji, ki so pokradli državno premoženje itd. Ampak ovčkam so krivi za to gasilci , medicinke, policisti, reševalci in pazniki, ki delajo za 600 - 800 € z vsemi dodatki.

  • mph 23:12 05.november 2014.

    Jih poznam tudi jaz dovolj v js, da vem kakšne puhlice in izmišljotine so vse te "udarne" novice o oh in in sploh in joj tej pošasti, ki nas bo vse pojedla, ki se ji reče javni sektor. In takoj ...prikaži več si vsi naslikajo v glavi kofetarje in kofetarce, ki vsaj 7 ur v službi preživijo v čveku. Mislim ... in kar mi gre pa najbolj na bruhanje, take subverzivne metode laganja so bile vredne nekih drugih časov in razmer. JS so tudi gasilci, medicinske sestre, vzgojiteljice, policija, ... ki dobivajo praviloma nizke plače, v primeru policajev pa kar zadeva mene prav nesramno nizke plače glede na poklic. In niso vsi ti povzročili krize. Nenadoma vsi pozabljajo, da je ta kot nešteto drugih nastala v ZIBELKI KAPITALIZMA. En kup diplomiranih nesposobnežev, ki so pa res del JS visoko na vladi, ki so odgovorni in bi morali imeti znanje za ZAGON GOSPODARSTVA, pa ne delajo očitno NIČ na področju, za katerega so plačani.

  • Avatar atojeto
    atojeto 08:19 06.november 2014.

    Si sam povedal, kaj si dobil od države - zdravstvo in šolanje. Tudi ljudje, ki delajo v zdravstvu in šolstvu ne pričakujejo nič drugega kot ti, razen poštenega plačila za svoje delo. Nehajmo metat ves javni sektor v isti koš. ...prikaži več V javnem sektorju imamo storitvene dejavnosti in birokratske dejavnosti. Lahko pa uvedemo tudi ameriški način, kjer si bo šolanje in zdravstvo vsak plačeval sam in bo trićetrt slovencev brez zob in izobrazbe.

  • BorutK 20:50 05.november 2014.

    Točno vem kaj hočem povedat, star sem 35 let, od države nisem razen zdravstva in šolanja dobil nič in ničesar ne pričakujem. Če mi na šihtu znižajo plačo, bom pač pustu šiht pa si iskal kaj boljšega, kaj nej ti ...prikaži več rečem. Ampak to sem pač jaz..., ampak verjemi, da bi marsikdo iz zasebnega sektorja rajši delal za tretjino manj denarja v javnem sektorju.

  • mph 23:14 05.november 2014.

    Kakšno vezo ima izobrazba? V državnih organih, vseh vladah, ... so sami neki dr mag in ne vem kaj še vse in kje so rezultati? Za rezanje zadošča pravim osnovna šola in bistveno nižja plača. In ravno ti nesposobneži bi ...prikaži več tokrat spet nekaj rezali.

  • Andrej Kovačič 10:04 06.november 2014.

    100 jih je zelje, 5 jih je meso, v povprečju torej jemo segedin

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.