Slovenija
27361 ogledov

Odločitev padla: Namesto goljufa bo dolgove plačala država

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:22 11.november 2022.

    Ne razumem zakaj mora država plačati odškodnino. Plača naj jo javni uslužbenec, ki je pomagal pri goljufiji ali pa je bil pač preveč šlampast in komot. Me zanima kdo bi za tako "napako" odgovarjal v zasebnem sektorju?

    • vojko19 16:19 11.november 2022.

      1 deci jabolčnika brez računa je 7000 evrov kazni. Bravo država!!!!

  • villa 23:15 11.november 2022.

    Njegov odgovor pa je bil, da itak oni nic ne odgovarjajo, da so zasciteni in da morebitno tozbo oz. Odskodnino placa drzava. DRZAVA PA SMO MI VSI. Ali se tega zavedate?!

    • rd2dmk2 09:06 12.november 2022.

      še zdravnik odgovarja za napako, - uradno- ampak ker se odloča ali je naredil napako med pripadniki ceha, pa se tako ali tako ugotovi da ni bilo napake. ampak ne vem zakaj vsak uradniček, ki dela na šalterju mora imet ...prikaži več izpit iz ZUP, če že drugega ne.

  • rd2dmk2 18:42 11.november 2022.

    blagajnik v banki ali trgovini mora sam poravnati manjko ob dnevnem obračunu. tale birokratek pa je bil tako potreben spanja da ni imel časa in volje da bi preveril osnovno kar bi moral. in sedaj moram jest plačat namest njega. ...prikaži več hm kaj če bi še jest vložil tožbo proti temu uradniku in njegovemu nadrejenemu in nadrejenemu nadradrejenega in tako do vrha. in ker nisem edini , ki mora to plačat, čakam da se še kdo javi in pridruži.

  • villa 23:09 11.november 2022.

    Odlicna ideja, bo treba zaceti toziti te uradnice in uradnike ter nekatere sodnice, ki z zavestno goljufivimi tozbami unicile zivljenje mnogih ljudi.

  • villa 23:12 11.november 2022.

    Mi ravno danes nek arhitekt rekel, ko rekla prav to, da bo treba zaceti vlagati tozbe proti uradnikom po obcinah in upravnih enotah, prednjacijo tisti, ki izdajajo tujcem dovoljenja za bivanje ter tisti, ki izdajajo gradbena fovoljenjs, obcine pa pozitivna ...prikaži več mnenja, tudi takim, ki jih ne bi smeli.

  • rd2dmk2 09:03 12.november 2022.

    hm, po daljšem premisleku mi je prišlo na misel tole, recimo se peljete po cesti pa se v vas zaleti avto. ugotovi se da je voznik brez izpita in avto ni tehnično brezhiben. in sedaj poanta: voznik NI KRIV, ker ...prikaži več uradniki ( policaji, sodniki ,itd ) niso opravili svojega dela in je kriva država. torej stroške krije proračun in hehe posledično tudi žrtev nesreče. razen če ni hans al pa guisepe. torej je ta sodba lahko zelo delikatna in ima težke posledice za prihodnost. sodnikom je za potipat čelo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.