Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
19 ogledov

Država prošenj ne sliši. Jih bo orožje?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 08:37 27.oktober 2013.

    no mogoče je prav popustiti narodu da vse to poštima z neko veliko ustajo...upam da je to namen ..vse pokrasti in uničiti da mali ljudje ustanejo in zavladajo!

  • proletarec 11:26 27.oktober 2013.

    naj bo v poduk,čudno, da katerega od naših veleumov še niso počili- glede na stanje in mentaliteto. Jaz bi v podobnem primeru počedil samo sina - kazen mora biti vzgojna

  • privat 08:36 27.oktober 2013.

    revčka...zdaj se mi je zasmilila!! Ne glede na njeno delanje ali je pravično ali ni ,jaz pravim da se v Sloveniji brez hitrih aretacij visokih ljudi ne bo nikoli nič uredilo!! Tudi ne pomaga jederska opcija..Pa ne samo to..občine ,sodišča ...prikaži veča ,policija,cigani..kdo boo to vse poštimal??'

  • EnBralec 12:24 29.oktober 2013.

    A so starši novinarke plačali vse preko računa ali so dali tej bosanski firmi nekaj kar na roko?Da ne bo novinarka staršem na vrat nakopala še DURS...

  • Senior 11:10 02.november 2013.

    Dokler barabam-lopovom ne bodo pobrali ukradenega premoženja, kriza ne bo premagana. Začeti,oziroma dokončati je potrebnotisto afero, ki jo je pokojni predsednik ustavil! Slovenski narod ni tako butast, kot si nekateri predstavljajo in ne bo pozabil na tatove, ki so pokradli državo!

  • Slodej 07:28 25.oktober 2013.

    Alenka Bratušek na letališču pridržana zaradi BOMBE! http://bit.ly/16x3jF9

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.