Avto /avto/iz-druge-roke
19285 ogledov

Na servisih vlada velika zmeda, na kocki na tisoče garancij

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pikolo 10:26 14.januar 2021.

    Pravilno. Naj vse vzame hudič. Ko pa je bilo treba priti na protest, se pa skrivate doma pod posteljo, pičke posrane.

  • dusan72 07:21 14.januar 2021.

    Lastna hvala, cena mala.

  • TistoPravo 07:46 16.januar 2021.

    Večji problem je, ker vozila niso stalno oziroma toliko v pogonu, ko so bila pred epidemijo. To se nekak začne kazat na vsehpodročjih, od napak na laku...podvozju..,motorju...ravih diskih in prej fuč akumulatorjih. Realno bo epidemija več škode nardila na voznem ...prikaži več parku in tudi na stavbah ki so zaeadi tega lrazne in nedelujoče kot so recimo šole ter na vseh vodovodnih in kanalizacijskih sistemih kjer voda ne kroži pod stalno...kot pa na ljudeh.

  • rozi6 12:31 14.januar 2021.

    Tukaj dileme ni, servisi opravljajo svojo dejavnost. Ukrepi so jasni.

  • dizelcek 07:50 15.januar 2021.

    Pozdravljeni, kar se tiče servisov in opravljanja rednih servisnih intervalov naj vsak sam poskrbi pri svojem serviserju. Bi pa vsem uporabnikom svojih vozil svetoval in priporačal naj avto vozijo na pooblaščeni servis svoje znamke vozila, ne k mehanikom kateri servisirajo ...prikaži več vsa vozila in ti ga s tem samo uničujejejo, vsakič drugo olje, vsakič drugačni filtri, vsem se mudi in tako. Pooblaščeni servis je v vsakem primeru najcenejši glede na nadaljnih manj okvar zaradi originalnih tovarniških delov.

  • dizelcek 07:56 15.januar 2021.

    Imamo pa največjo težavo v naši Sloveniji to, da so vsa vozila rjava na podvozju že pri 2.leti starih avtomobilih, zaradi našega zimskega časa. Ni pa kriva zima, ampak posamezniki kateri po suhem cesti pri minusu posipavajo ogromne količine kamenja ...prikaži več in soli, kar je čisto nepotrebno. V tujini sem bil ta teden in bilo je minus 5 stopinj pa na cesti ni bilo soli me nič, saj bolj kot je minus bolj so suhe asfaltne površine. Ko pa pri nas posujejo sol imamo pa na cesti žmoht, masten sloj soli.

  • dizelcek 08:03 15.januar 2021.

    S tem se samo uničujejo ceste in ogromno škode na vseh vozilih. Zaradi teh ki posipavajo ceste imamo po nepotrebnem tudi večje stroške pri popravljanju podvozja in karoserije in izgubo vrednosti naših vozil zaradi rjavine. Ne razumem zakaj morajo posipavati ...prikaži več na ravnih cestiščih sprehajalnih in kolesarskih stezah kamenje in to na veliko, kar vsak dan. To je samo svinjarija katera na koncu pristane v vodnih kanalih kateri so zaradi tega zamašeni. Med tem si pa zaradi njih mi uničujemo svoja vozila.

  • optimist11 09:02 14.januar 2021.

    Meni poteče garancija za avto Maja , jaz pa ne naredim nič km ker sem upokojen in ne smem iz občine. Na koga se obrniti?

    • marjeta698 09:04 14.januar 2021.

      dajte se cepit do maja boste že prekopan in problema ni lp

    • Pikolo 10:27 14.januar 2021.

      Na prvega fašista, prosi ga na kolenih, ker več se itak ne upaš.

    • optimist11 10:54 14.januar 2021.

      Snežinko, ne rabim nujnega servisa. Vendar ne bom v času garancije naredil dovolj km , da bi se pokazale napake, saj se ne morem voziti. Če bi mi avto nagajal bi šel takoj na servis.

    • optimist11 10:59 14.januar 2021.

      Pikolo, moje vprašanje je imelo bolj namen pokazati kaj vse je od zadaj pri takih ukrepih. Če mi avto ne bo delal bom kupil novega in če bo potrebno še novega in če bo potrebno....Ampak vsi si jih ne morejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.