Zdravje
14376 ogledov

Državljani bi spet potegnili kratko: "Katastrofa, če to izgubimo"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 12:16 15.december 2023.

    Nisem presenečen. Le vprašanje časa je, kdaj bo slovenski sistem zdravstvenega zavarovanja dokončno pokleknil.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:24 15.december 2023.

      Ne bo pokleknil,samo delajo na tem da bo vse sprivatitirano in plačljivo,vsega bo ni panike samo za navadnega smrtnika ne bo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:25 15.december 2023.

      Zahvla gre Pahorju,2018 leta nas prodal ameriki in zdaj smo ameriška korporacija,zakaj mislite da se to dogaja,zdaj je kapitalizmu odprta pot z vsemi možnimi žavbami namazan

    • Ender3 13:09 15.december 2023.

      miho in kaj tebe preseneča? Da ni prava politika na oblasti ! Botem bi bilo vse uptaht ...

    • miho 14:18 18.december 2023.

      Če bi pogledali, kaj se zadnjih 33 let dogaja v našem zdravstvu, tudi vi ne bi bili presenečeni. Če kdo skuša kaj spremeniti, odleti, še preden lahko poskus spremembe dodela, naslednik pa si ne upa dotakniti niti zatečenega stanja, niti ...prikaži več predhodnikovih sprememb, da bi jih še malo dodelal, testiral, potem pa je kot je.

  • Luksi 14:56 15.december 2023.

    Bando po miniszrstvih bi bilo treba ukiniti, pa bo za vse bolje...

  • www 12:45 15.december 2023.

    heh... in zakaj v idriji niso poklicali ministrice ali ji pisali? ne, veliko bolj zabavno se je pogovarjati preko medijev, ker se lahko vključujejo tudi osebki, ki o tem nimajo najmanjšega pojma, pač pa samo gledajo KDO je kaj rekel. ...prikaži več in če tisti ni njihov, ga napadejo, sicer ga pa branijo.

    • Ender3 13:06 15.december 2023.

      👍👏👏 Še predno se kaj zgodi oni že vik in krik. To se počne namerno, da se v ljudeh ustvarja kaos in nezaupanje. Ne stroka, politika stoji za tem ! Katera se ve !

    • scharc 15:10 15.december 2023.

      Nekako bi od ministrice, ki skrbi za zdravje ljudi pričakoval, da preden ukinja storitve preveri kakšne so posledice (in ne le finančne). Kolikor vem ni naloga občin skrbeti za razvojne ambulante otrok in rentgen... Podobno kot predlogi ukinjanja urgentnih ambulant ...prikaži večt po Sloveniji, ki prav tako zmanjšujejo dostopnost prebivalcem v nekaterih občinah. Problematiko slišal iz medijev, ker so se v Kamniku uprli, gre pa za tisoče ljudi.

  • ico8 13:49 15.december 2023.

    Upam, da si vsi za ukinjanje programa in odvisni od Idr. Bolnice, tisti dan zlomijo vsaj eno od tac, ko ne bo vec aparata.(ce ze ne vrata)!

  • Pepe007 16:11 15.december 2023.

    Bedaki na ministrstvu so ideološko mislili, da bodo onemogočili zasebne time, ki malo delajo tudi za ZZZS, ampak take postavke v pravilih vplivajo tudi na time v zdravstvenih domovih.

  • Kmodri 16:54 15.december 2023.

    Od ministrstva za zdravje zahtevam subvencijo za prenosni RTG aparat! Bomo sami opravljali RTG slikanje!

  • Ender3 13:11 15.december 2023.

    Treba je ustaviti STA predno si upa širiti takšne informacije in manipulacije v javnost..

  • borut08 18:12 15.december 2023.

    Jaz tako vedno potegnem kratko,ker me država želi utišati in uničiti.Tako soed drugimi institucijami zlorabili tudi zdravstvo in namerno v UKCL prelagali biopsijo transplantirane ledvice in zdravljenje tako,da je prišlo do odpovedi.Istocasno je država zlorabila tudi psihiatrijo,da me prikažejo kot ...prikaži več neveredostojnega govorca oz.pričevalca in utisajo.Sprasujem se do kam je država še pripravljena iti in kaj mi bodo še storili.Glej moj Facebook instagram Borut Zabret.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.