Slovenija
39 ogledov

Duhovnikova toži Dars

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 08:25 07.avgust 2012.

    Napad je najboljša obramba, a ne vedno.

  • Niko_K_ 09:45 07.avgust 2012.

    ... Pravna država pa taka...

  • Veteran 21:56 18.avgust 2012.

    Namesto, da bi jo zaprli oz. pozvali vračilu vsega nagrabljenega, naj bi še tožila - kakšna aroganca in totalna pokvarjenost.

  • ARBAJTER 20:46 26.avgust 2012.

    Jaz bi bil na njenem mestu rajši čisto tiho, da mi nebi zarubili še kakšne hiše ali pa strpali v arest.

  • linka 18:22 29.avgust 2012.

    kdo si upa ..si pač upa...nazadnje bojo še pri Darsu plačevali njo in advokate ...

  • dragec 09:43 07.avgust 2012.

    kaj se vidva čudita? 20 let so se delile bajne odpremnine. Duhovnikova bo najela enega od popularnih in močnih odvetniko in bo potihem dobila od 50.000 do celo 70.000 EUR.

  • Naglas 09:08 07.avgust 2012.

    Ha, ha, ha ... človek ne more verjet kako so nekateri lahko tako arogantni. Ta "gospa" je lahko vesela, če je kdo ne bo nekam nabil.Trošila je naš denar brez slabe vesti (zunanje svetovanje ob 1200 zaposlenih na DARS-u), ...prikaži več (pre)plačevala je zadeve brez osnove (trebanjski podjetnik), ostala dolžna podizvajalcem kljub temu, da so opozarjali, da jim izvajalci ne plačujejo ... in sedaj bi rada nagrado, odpravnino?!Kot sem rekel ... priporočam, da se potuhne in tam "čemi" do britkega konca.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.