Slovenija
27 ogledov

Durs nad dolžnike že za deset evrov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 15:23 13.november 2013.

    Vsekakor sem mnenja da mora bit vsak dolg do države poravnanDragi drus...preden se lotite tistih majhnih za 10 ali manj evrov me zanima ali boste najprej sterjali tiste ki imajo od pod palcem par tisoč in več ... ...prikaži več ker se mi edino tako zdi pravično do vsega revnega sloja v sloveniji ...Delati denar na plečih revnih je vsekakor donosno, iz 10 evrov na 50€ pa še kakšna kazen zraven pa imaš 100 ali več evrov v žepu ...

  • nina 11:14 13.november 2013.

    Nič nimam proti plačevanju davka,vendar naj plačajo tudi tisti ,ki so državo uničili na vse možne načine s pomočjo zakonov skurumpirane politikov.Nabrane miljone naj vrnejo pa bo Slovenija spet na nagah brez pomoči dgugih.

  • feferon 11:17 13.november 2013.

    Tistih 20 bodo že dobili! Trši oreh so tisti, ki dolgujejo miljone....

  • mrki 13:56 13.november 2013.

    a ZOKIJU ste tu poslali obvestilo ??? pa Jurčku in Damnanu ?

  • Volfek 12:14 21.november 2013.

    No,ja,male ljudi in sirotinjo takoj zajašejo in jim vse poberejo.Kaj pa tiste malo večje "ribe"?Tam pa se vse skupaj zaustavi.Vse skupaj je bolano,strašno bolano.

  • privat 16:16 27.november 2013.

    treba je odgovoriti tem fašistom...

  • privat 16:17 27.november 2013.

    ne tem niso...so prijatelji od prijateljev...sej veš kako gre po domače

  • ennanova 15:40 13.november 2013.

    Bodi dobre volje etc. Ne delaj škode Republiki Sloveniji. Ne ukinjaj občin, da ne bo gospa Novakova vložile interpelacije zoper tebe. Imaš prav. Ne more je vložiti, ker nisi gospod Virant in se ne greš virantovanja. Se pa lahko ...prikaži več bojuješ za vitkejšo javno upravo. Ne, to ne bo šlo, ker nisi gospa Novakova. Ne bodi proti pavšalnim izplačilom. Ne bodi zaletav in ne sprejemaj nepremišljenih ukrepov. (Mi gre že na bruhanje, pa sem javno rekel, da bom tiho. Kaj je narobe z mano?) Toda bistvo je čisto drugje in je očem nevidno. Naj poskusim še enkrat.…http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1289-bodi-dobre-volje-etc

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.