Slovenija
85450 ogledov

Dva tisoč evrov božičnice, pa ne v Krki

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janez60 10:30 26.november 2020.

    Lani smo dobili 0 €. Ker smo bili letos uspešni bomo dobili dvakratno lansko.

  • alibaba40 12:00 26.november 2020.

    za večina je večja verjetnost, da zadenejo na lotu, kot pa božičnica

  • Avatar pantani
    pantani 09:40 26.november 2020.

    Božičnica? Kaj je to? Pri nas v gospodarstvu (LIT. POWER) smo letos podpisali vsaj 10 novih projektov, ampak, ko nanese na povišanje plače ali božičnico, nam predstavojo vsako leto, da smo na pozitivni nuli. Samo da ni treba dati!!!

  • bogdan76 11:25 27.november 2020.

    RTV dobi največjo božicnico ima potporo SD in Levice mismo titovi kučan je naš.

    • kapibara1 12:39 27.november 2020.

      Enkrat so si jo potalali, na račun , prodanega satelickega programa, katerega so kupili od vsiljenih naročnin, to prikazali kot dobiček in potalali..

  • jakec1575 23:22 26.november 2020.

    Slovenski delodajalci če ravno niso državne firme in kakšni z glavo, ne vlagajo v kader in razvoj in nimajo strategije napredovanja. Zato v Sloveniji relativno hitro udariš ob strokovni plato. Slovenija sicer dela veliko vgradnih elementov za premim znamke v ...prikaži več evropi, ampak profit poberejo kocni izdelki. Sam v zivljenju nisem prejel nagrade ali bozicnice, sedaj si je ne rabim izplacati. Slovenija ne ceni svojih kadrov generalno. so pa izjeme. redke.

  • Avatar Smelviolla
    Smelviolla 23:47 26.november 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.xxhook.com

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 15:23 26.november 2020.

    Jaz sem 40 let delal v javnem zavodu in nikoli nise dobil božičnice ali 13. plače!!!

  • Miran Kušar 12:44 26.november 2020.

    25 let sem delal v gospodarstvu in nikoli nisem dobil božičnice. Sedaj sem zaposlen v javni upravi in se mi prvič v življenju obeta lepa božičnica, baje bo Štrukelj (sindikalist) zrihtal.

    • rafo 13:24 26.november 2020.

      jaz pa 15 let v gospodarstvu, 23 let v javni upravi v sektorju kjer je pač treba delati, nikoli dobil božičnice,letos bomo menda dobili koledarje

    • kapibara1 12:41 27.november 2020.

      27 let v JU , pa NIKOLI božičnice/ 13. plače.. res me zanima, kdo dobi te koncem letna bombončke v JU ??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.