Slovenija
120201 ogledov

Dvesto tisoč ljudi bo v petek prejelo izredno nakazilo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PasjaProcesija 06:58 11.januar 2022.

    Če bi Banka Slovenije še vedno izdajala lastno valuto, bi za tovrstne namene tiskali promocijske bankovce s podobo največjega med Slovenci, Janeza iz Doba.

  • rd2dmk2 09:03 11.januar 2022.

    tudi če nakaže 2M ljudem po 2k€ jest janeza ne volim.. ker vem da bom tole plačal z visokimi obrestmi. preplačal. tako da Janez zdej ti povem volim bilo koga razen tebe, zdravka in tonina.. pa lahko za povrh mi ...prikaži večmi vsi trije pridete zloščit čevlje in spucat WC. nema.

    • anton412 09:51 11.januar 2022.

      rd2dmk2--Kdo te sili volit Janeza na voljo boš imel severnokorejce , ki jih imaš v tvoji betici.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 16:30 11.januar 2022.

      Tonček v tvoji betici razen vakuma ni niti ljubljenega vodja iz S. Koreje!!!

    • rd2dmk2 09:53 12.januar 2022.

      anton412 meni nekaj ni jasno. zdej se pa vi ljubitelji koalicije enkrat zmenite ali so kulovci diktatorji poslani iz severne koreje ali venezuele ali nikaragve ali pa so mavrični multi kulti hipiji in gupiji, ki bi ljubezen, travo in socialo ...prikaži večo delili vsem, tisitm ididotom, ki pa vidijo osvoboditev v delu, pa bi jemali vse od krvi in zlata. no se boste odločili kaj so tja do volitev.. pa povejte še meni, da bom vedel pri čem sem..

  • Avatar Tammliola
    Tammliola 00:17 12.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • bobubob 17:29 25.januar 2022.

    Volitve, volitve.... igre trajajo že vsaj dve leti, se spodobi še kakšna drobtina kruha zraven - za rajo. Potico še vedno režejo drugje in za druge. Tudi za stroko, ki pa bi sedaj rada še malo kaviarja, saj so potice že siti.

  • Stane Adamič 09:07 11.januar 2022.

    Torej, če nočete vzeti denarja ga vrnite oz. nakažite naprimer inštitutu 8. marec, ti tako in tako pravijo, da bodo vse vrnili v prvotno stanje. Metelkovci, Rogovci in razni inštituti pač rabijo nujno denar za svoj boj zoper fašizem.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 09:41 11.januar 2022.

      Spet delaš sramoto priimku Adamič, vse tole boš čez pol do enega leta vračal z obrestmi. Twitopizdek tala predvolilne bombončke popismenjakom, ki so ljubitelji prej omenjenega in njegovega cirkusa plešočih pudljčkov!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.