Slovenija
1241 ogledov

DZ po vetu znova potrdil zakon o dolgotrajni oskrbi

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • optimist11 17:54 21.julij 2023.

    Pa mislite da je Dejan Zavec vedel o čem je glasoval?

    • Ender3 18:07 21.julij 2023.

      A on pa tebe skrbi ? Kot mene lepa Vida !

  • darefoks 18:33 21.julij 2023.

    perje lopovsko sramota si podn

  • andrej084 20:04 21.julij 2023.

    Ko gledam te modele, ki igrajo vlogo ministra, se sprašujem, če smo Slovenci res tako butasti, da damo takim priložnost na ministrskem mestu. Čedalje bolj sem prepričan, da je to dejstvo...

  • Nogo Bozo 21:59 21.julij 2023.

    Še malo, pa se bo tale mastni sodček zmislil Zakon za dolgotrajno oskrbo pedrov...

  • jezero 09:32 22.julij 2023.

    Naročeni komentarji bruhajo žaljivke na račun vlade. A je treba povedati, da njihov šef na volitvah ne dobi več kot dobrih 20% glasov, čeprav je uničil tudi skoraj vso desnico! 80% Slovencev ga ne voli. Zelo povedno! Izgubi celo vse ...prikaži več referendume, ne samo volitve. in to plebiscitarno. In sedaj se oglašašajo neki tam od nekod! BEDA.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 01:54 22.julij 2023.

    Pač ni uspel Janšin načrt, da bi ustanovil privat hiralnice, ki bi upokojencem pobrale denar in jih ohranjale pri življenju s čim manjšim stroškom..Nov sistem bo omogočil, da tistim, ki so potrebni pomoči ne bo treba v dom upokojencev, ampak ...prikaži več bodo pomoč dobili na svojem domu...To se mi zdi pravično in pozitivno in tudi finančni prispevek slehernika ni prevelik..... In tiste, ki moti minister kot "pojava"....Spomnite se na razne Vizjake in ostale pijane lopovske kretene, ki so ministrirali Janezu.

    • DEJ11 05:33 22.julij 2023.

      Cepec, a ti sploh veš kaj je hotel Janša? Preberi potem pa komentiraj.....

    • ana77 06:14 22.julij 2023.

      Ti pa živiš 24 ur z JJ v glavi bedak....

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 06:48 22.julij 2023.

      Jebi ga kreteni...To je pač bil Janezov "paradni trojanski konj", zato pa prikletni takšne bebave spuščate...Koga drugega naj bi torej ob tem omenjal ?! Janezovega mentorja in idola Titeja ?!

    • DEJ11 07:21 24.julij 2023.

      lu.ckyss velik politični strokovnjak, pa povej katera stranka se ima za naslednike komunistov? Če si bedak si bedak...

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 07:51 24.julij 2023.

      Prav bi bilo da je to SDSs, glede na to koliko komunistov ima v svojih vrstah z večnim predsednikom na čelu...

    • DEJ11 09:54 24.julij 2023.

      Nisi odgovoril... Katera stranka je naslednica komunistov?????

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 10:15 24.julij 2023.

      Poglej na splet, če ne veš ali pa fafajonko poklič.... Ampak največ okorelih komunistov je v vrhu SDSsa, tega ni moč zanikati...;))

    • DEJ11 13:39 24.julij 2023.

      Kaj mešaš SDS, torej veš kdo so ... Zdaj pa ne bluzi več, ker si že smešen z obsedenostjo

  • jezero 09:14 22.julij 2023.

    Mnogo "delodajalcev" je z lopovsko privatizacijo prišla do delujočih podjetij, sedaj plačujejo delavce minimalno, sami pa bi se vozili z jahtami po širnih morjih. Za Slovenijo jim ni mar.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 20:59 21.julij 2023.

    Končno vlada z Levico, ki dela v dobro vseh.

    • jan631 21:11 21.julij 2023.

      Kaj dela za vse? Saj bomo vsi to plačali. Nič ne bomo dobili od levuharjev, oni so navajeni samo jemat.

    • Vrtnica 21:28 21.julij 2023.

      Ta balon od ministra bo treba spraznit , ker ima vodo v možganih.

    • Željko 21:32 21.julij 2023.

      Kreten

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:52 21.julij 2023.

      Prizadeta mladina, pozanimajte se, kako je bila financirana gradnja npr. Cankarjevega doma, kako so se financirali deli avtocestnih odsekov, potem pa kar mirno razkazujte lastno umsko omejenost še naprej ostalim, ki poznajo odgovor na to. Da ne omenjam mladinskih delovnih ...prikaži več brigad, ki so delale, za razliko od vas, ki znate samo prikazati vašo praznino zgoraj.

    • Željko 22:02 21.julij 2023.

      Naj ti kar Holob in levičarji dajo penzion ker v tem primeru boš žrl gliste ker za drugega ne boste imeli

    • oneh 00:24 22.julij 2023.

      Če dela vlada z levico v dobro vsem, torej dela tudi v dobro Janši, janšistom, fašistom, klerofašistom... ? Če je temu tako, zakaj se še vedno za vse krivi Janšo, kriči "smrt janšistom", normalne državljane obklada s fašisti in celo ...prikaži več klerofašisti... ? Si opazil, kakšen bedak si, če meniš, da je to v dobro vseh?! In kar so levaki tašni bedaki, še vedno imamo avobodo in levak plešete.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 07:52 22.julij 2023.

      oneh, tako je, kot sem zapisal zgoraj. Ne vem, kje ti poslušaš krike v zvezi z voditeljem opozicije, morda si kje v kakšni ustanovi, kjer res prihaja do tega. Razumem, da si eden izmed tistih, ki pogreaš kršenje človekovih pravic ...prikaži več in nasilje nad njimi. Tudi takšni ste.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 07:55 22.julij 2023.

      Željko, ne skrbi zame. Enkrat sem že napisal na teh straneh, da sem zase in za brezskrbno prihodnost že poskrbel. Ne sicer z istimi besedami. Tvoje prehranske navade pod sedanjo vlado me pa ne zanimajo.

    • Željko 15:11 23.julij 2023.

      Uros vse kar ste do sedaj naredili v času vaše Holobove vlade so le prazne besede. Niste rešili zdravstva, ljudje imajo pod vami trikrat manj kot prej, komaj se preživljajo skratka nič od nič. In podpora se vam je prepolovila ...prikaži več pa pa plesalec Holob

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 16:33 23.julij 2023.

      Željko, najprej bodo poskrbeli, da se bodo spravili iz finančne luknje, ki jo IJJ v vsakem njegovem mandatu skoplje globoko. Če opozicijske stranke ne bi vsemu nasprotovale, vlagale vetov in ne bi onemogočale vlade, bi bilo sedaj že stanje boljše. ...prikaži več Ampak luzer se kar ne more sprijazniti z zaporednimi porazi, ki bodo še sledili. Bolniki pa tako in tako ne bodo nikoli spregledali, da jih vodi pacient, s čimer so ga označili v avstrijskih medijih.

    • Željko 20:31 23.julij 2023.

      Ti očiten primer spranih možganov. Mogoče boste preživeli mandat potem pa letite v pozabo

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 05:27 24.julij 2023.

      Željko, to kar si napisal, lahko napiše le model z deformiranimi možgani. Lep primer tipičnega zahojenega desničarja si.

    • Željko 10:10 24.julij 2023.

      Nisem desničar in nisem kretenasti levičar kot si ti. Sem človek z logiko kateri je ti ne premoreš zahojenec

    • Željko 14:41 24.julij 2023.

      Aja pa še to Uroš. Napisal si vlada ki dela za dobro vseh. Ta vlada pobira ljudem ki delajo več in zaslužijo več in daja lenuhom ki ne delajo nič. In po vaši levičarski ideologiji je to prav. Potem pa ...prikaži več najbolj da postanemo vsi socialni problem sej bo vaša vlada pa ja poskrbela za vse. Kreten

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 15:00 24.julij 2023.

      Željko, ta vlada ne dela razlik. Tako in tako pa vidim, da si navaden idiot, ki rad razkazuje lastno stanje omejenosti. Pa odjebi nekam s svojimi levičarskimi opredelitvami. Koga sem volil, sem pa nekoč že zapisal. Najhujša težava ste taki ...prikaži veči kot si ti, domišljate si, da nekaj veste, potem pa tekmujete med sabo z vašimi idiotizmi, debilizmi, kretenizmi..., kdo zaseda mesto največjega idiota med vami.

    • Željko 15:11 25.julij 2023.

      Se slepi vidijo več od tebe ovca levičarska

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 15:45 25.julij 2023.

      Željo - ščene, ti kar lajaj.

    • Željko 16:02 25.julij 2023.

      Slovenija ti bo hvaležna če se zabrišeš nekam ...

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 16:45 25.julij 2023.

      Željko - ti kar vztrajaj v smeteh, v katerih prebivaš. Takšno okolje ni zame. Saj imaš tam družbo tvojih somišljenikov - hudih pacientov in bolnikov.

    • Željko 20:46 25.julij 2023.

      Smeti ste ti in tvoj Holob

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:49 25.julij 2023.

      Željko, saj vem, kako je pri tebi...jutro začnete s pesmijo Ja sam svoju sreču pronašao u smeču... Ne sramuj se dejstev.

  • majdas 18:08 21.julij 2023.

    "Kaj nam pa morejo, morejo, morejo ..." Tud če vse hudič vzame!

    • Grof 18:17 21.julij 2023.

      Ministra za pirhe in na vejico, …

  • borut08 19:52 21.julij 2023.

    Politična mafija in država bi se tako najraje znebila takšne,ki jim nismo po volji in na ukaz.Kot invalidu 1 kat(odpoved ledvic)mi je politika in država z namenom ustrahovanja,utišanja in izsiljevanja ter me tako imeti v oblasti onemogočala pravico do odločanja ...prikaži več zdravljenja in mi takonpreprečevala možnost transplantacije oz.mi niso hoteli v SB.Celje pisati potrebnih napotnic in naposled še v UKCL načrtno z neprimerno obravnavo in terapijo uničili,skrajšali zivlj.dobo ledvice.Borut Zabret FB.Instg

  • Kmodri 11:33 22.julij 2023.

    Te oskrbe premnogi ne bodo videli!

  • Željko 21:32 21.julij 2023.

    Bravo Holob delovne ljudi boš spravil na kant, to znate le levaki

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 20:54 21.julij 2023.

    Končno ena vlada, ki tudi ljudem povrne! Ne tako kot fašist Janša, ki je državni denar talal RKC cerkvi!

    • Detel5ica 22:06 21.julij 2023.

      Tovariš Antikrist,povej konkretno,kaj je tebi ta vlada povrnila oz.dala !!! Če si nevladnik,te razumem,ker si osebno veliko pridobil

    • oneh 00:19 22.julij 2023.

      ...ljudem povrne... Na eni strani-delavec ob izlivanju jekla iz peči ali kmet ob izkopu krompirja ali mati ob spremstvu otroka v vrtec ali... in na drugi strani- bralec ustave med korono, kolesar ob protestih, squatter na Metelkovi... Če je Homo ...prikaži večmo Sapiens vrsta in ljudje način bivanja vrste... Komu je treba kaj vrniti? Saj! Zato pa še imamo svobodo in levaki plešejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.