Svet
58 ogledov

Eksplozija na bruseljski železniški postaji

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 23:09 20.junij 2017.

    se opravičujem v naprej kar bom napisal,vse te kozje jebce nazaj domov od koder so prišli,pa ni važno ali so stari,mladi,družine,naj si doma primejo v roke orožje in si naredijo svojo svobodno državo,kot smo to morali mi,tisti,med njimi,ki pa so ...prikaži več teroristi pa na licu mesta pok in konec,drugače v Eu,kot tudi v Zda,Avstraliji in drugot ne bo mira,pika,to drži kot pribito,tisti,ki pa jih ščitijo pa naj grejo z njimi k njim domov

  • bmz 06:08 21.junij 2017.

    Me zanima, kakšen sprejem bi doživeli mi če sploh, ko bi se privlekli s čolni na njihovo obalo....??

  • bumbar 06:10 21.junij 2017.

    Jebeš uvoženo golazen. V Ljubljani bodo 29. 6. na Kongresnem trgu spet posiljevali Slovence z rdečo zvezdo.

  • primoz.g 02:29 21.junij 2017.

    vidš te je ena napača, zakaj bi odrekli zatotišče tega potrebnim, naredimo po izraelsko, ko nekdo tam naredi sranje, mosad takoj izžene njegove sorodnike iz Izraela +ostale dejavnosti. Pri njih ni počla bomba mislim da preko 2 leti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.