Pod streho /pod-streho/nepremicnine
22658 ogledov

Ekstremne obrestne mere, banke si manejo roke

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec42 08:11 29.junij 2023.

    Banda pa ne da nobenih obresti za naše prihranke v njih-navadni oderuhi so!

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:42 29.junij 2023.

    Banke so legalni lopovi,ki krasno živijo na naš račun,tako kot vsi v vladi

  • Igxigx 09:30 29.junij 2023.

    Bank run. Vsi na isti dan. Sesut banke požrtne. Pa da jih vidimo.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 09:29 29.junij 2023.

    Kolikor sem imela priložnost videti imajo banke v Sloveniji obračunane obresti ( odobren limit ) z 10,49 €. To je sramotno visok znesek, glede na to, da lastnik TR prejema redne dohodke, pokojnino, socialne transferje, plačo...

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:40 29.junij 2023.

      Vsi bančniki živijo na naš račun,nič ne delajo,pa vseeno dobro služijo

  • sam1 11:35 29.junij 2023.

    Zanimivo,da bank nihče ne kontrolira in vzamejo kolikor hočejo,dajo pa nič in ustvarjajo enormne dobičke brez dela,da si potem elita v bankah deli milijone divident in nagrad,nagrabljene od siromakov......

  • rd2dmk2 20:32 29.junij 2023.

    ja no jamrači, pa da vidimo kolk od vas ima ves denar doma. al še vedno vse plačujeto z plastiko, telfonom in podobno šaro. dobite plačo na banko, jo dvignitr nasledni hip in zapravite le tolk , kot imate. če ...prikaži veče bi vsi to delali, e , kolk bi po kolenih bankirji okol vas hodil. tako pa vse na obroke. v niste zdravi, če ne kupte na obroke. no kdo nima mobilca na obroke ? pa ne mi govort da je zato cenejš. še iz mercatorja grest z obroki. in kdo služi ? VI. ma ne me hecat.

  • Ender3 10:01 29.junij 2023.

    V takih situacijah resnično rabimo digitalno valuto..

    • BenX 15:05 29.junij 2023.

      Ja, samo pol smo šele naj... Digitalna valuta (kontrolirana s strani vladajoče politike seveda) + socialne kreditne točke in adijo svoboda (kolikor malo je še imamo). Se bojim, da oboje še pride. Corona je bila dober test za to.

  • oneh 08:41 29.junij 2023.

    Ko pogledaš obrestne mere katere nudijo banke te prime, da bi zapr račun in posloval z gotovino. Tako ima NLB za + stanje obresti 0,001% (ni napaka!) za dovoljen limit tam 12% in za nedovoljen limit tam 12,5%. Banke nas ...prikaži večs lupijo skoraj toliko kot taubijeva levaška vlada. In dokler levaki volijo samo, da ni Janša namesto ali Milana ali Zorana ali Janeza ali... bomo še imeli razne svobode in levaki plešete.

    • Ender3 09:58 29.junij 2023.

      oneh in kaj ima politika zraven ? Bančni lobiji in globalisti so poglavje zase. In če kdo svobodno pleše so to ravno oni. Kakopak je tudi Ivekova sekta odvisna od njih, le da sedaj bolj malo pleše, ker nima vzvoda ...prikaži več oblasti in korupcije.

    • oneh 12:09 29.junij 2023.

      Si Ender3 sploh funkcionalno pismen? Zapisal sem, da nas banke lupijo skoraj tako, kot levakarska vlada, ne pa da je taubi kriv za lopovske bančne obresti. Da pa imamo zaradi bedakov svobodo in levaki plešete sem pa že tolikokrat zapisal, ...prikaži več, da si verjetno (vsaj delno) razumel.

    • rd2dmk2 20:28 29.junij 2023.

      oneh vesel bodi in srečen da imamo zardi BEDAKOV svobodo. kajti ko imamo "ta pametne" smo pa prisiljeni plesat, sam da takrat plešemo po vroči žerjavici ali pa kot ubogež brez pištole pred revolverrašem na divjem zahodu. ampak svojo neumnost ...prikaži več pa dokazuješ ravno s tem kolikokrat si napisal eno in isto, pa še vedno ne dojameš bistva, ki ga vsem ponujaš- da lahko vsaj plešemo po mili volji. pri tvojih, ni šlo nič, niti s kolesom v sosednjo občino na plesne vaje.

  • Grof 08:28 29.junij 2023.

    Za te obresti so krivi naturščiki, plesalci pod Jelendolu

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:23 29.junij 2023.

      A dej no

    • Ender3 09:59 29.junij 2023.

      A bejš no, kaj nam poveš..Adijo pamet !

    • oneh 12:13 29.junij 2023.

      Sposobna vlada bi obdavčila ekstra profite. Če je med denarjem, katerega dam na banko jaz in denarjem, katerega banka za odobren limit posodi nekomu drugemu razlika 12% potem so to oderuške obresti. Sposobna vlada bi mimogrede obdavčila in pobrala ves ...prikaži več profit nad 2% razlike. Ker pa imamo svobodo in levaki plešete, pa banke bogatijo na naših žuljih.

    • SlavkoKrizman 13:56 29.junij 2023.

      @Oneh: je bila "sposobna" vlada, pa tega ni naredila....imamo pa svobodo in naciji jokate

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.