Avto /avto/testi
17525 ogledov

Električni avto, ki nas je resnično navdušil

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:09 16.maj 2023.

    Če je avtor zadovoljen s tem, da mu je ratalo z avtomobilom za 70 - 80 jurjev prevozit 420 km, potem super in naj ga kar ima, ter še naprej navdušuje sam sebe!

  • rokobert 15:28 16.maj 2023.

    Folk...da bo jasno-taki članki so vsi plačani.

  • timja 13:53 16.maj 2023.

    Gregor povejte malo o cenah....povejte mi spoštovani pisec koliko prebivalstva v SLO si ta pleh lahko privošči? in koliko ste se s tem plehom vozili po avtocesti, ker vožnja z mercedesom pri 120 na uro je kot gasmaska za vijolice...pri ...prikaži več 140 ali več pa avto naredi nespodobni 250 km ali kakšnega zraven...hvala

  • ivan088 16:13 16.maj 2023.

    Dajte na test dober električni avto za 30.000 €, pa bo navdušil vsaj nekaj Slovencev. Hvalite nekaj., kar bo kupilo le par bogatunov za važenje.

  • rd2dmk2 07:49 16.maj 2023.

    Zadaj izstopata diskretna letvica na pokrovu in bolj dinamično zasnovan odbijač s črnim difuzorjem. in to dobim za 125.000 eurov dejte spelte se s to kramo...ja če jo meni tud nekdo šenka za okol vozit in ko bo kaj crknilo ...prikaži večlo pa .. naj se boter z njim ukvareja.. ja filterčki in lučke kdo bo pa to menjal.. ja no ste tud pr mercedusu pogruntal katalizator .. namest da bi razvijal motor so začel razvijat neumestne dodatke v stilu katalizator. nesposobneži.

  • Boschtjan Zupanchich 15:33 16.maj 2023.

    Taka elek3čna konzerva, ki ima "auspuh" tam gori v Šoštanju, me Nikakorna Noben način ne zmore navdušiti, kvečjemu obratno. Pa četudi Mercedes še tako drago plača takšnole reklamo z takim oglaševalskim člankom, ...

  • Avatar pantani
    pantani 06:21 17.maj 2023.

    Delate vsak dan reklame za el. avtomobile kot da imajo vsi doktorske pače,ne bo šlo,tole bo neslavno propadlo kot korona nateg!!!

  • Avatar karjola
    karjola 06:24 17.maj 2023.

    Ko bo električen avto stal 15 jurjev in bo z enim polnjenjem prevozil vsaj 400 km se bo množično prodajal. Do takrat pa imamo na razpolago drago škatlo ki je stalno na polnilcu.

  • Toma 10:20 16.maj 2023.

    Kupim le, če je v ceno všteta naročnina na oralno obdelavo.

    • timja 13:56 16.maj 2023.

      draga oralna zajebava toma!!!!zelo draga!!!

    • Toma 18:24 16.maj 2023.

      Sem pozabil specificirati doživljenska. Ampak meni se ne bi več izplačalo ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.