Svet
9460 ogledov

Elon Musk spet šokiral: Plačati je pripravljen kar 41 milijard dolarjev!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 14:40 14.april 2022.

    temu idiotu bi moral vasa 3/4 premoženja zaplenit ... baraba kor naš golob, baraba do konca

    • Naklonsky 13:54 15.april 2022.

      Zakaj? Ker je poslovnež ali ker ni butast kot golob?

    • eminenca 15:23 15.april 2022.

      kak kašen poslovnež, malo več si preber ... po normalni poti tudi v us ne more človk tolk zaslužit, razen če si super baraba ... poslovnež gor al dol, te barabe so tako pretkane in se tako izogibajo davkom in ...prikaži več vsem kar bi država od njih terjala prodaj a neke avtomobile, pa v živlenju ni bil nikoli v take procesu, da sploh vedel kako se avto naredi ... pa sej nač tacka, vsakih toliko jih zgori ... če bi mel 100jurjev ne kupim teslo, ni pod razno, ker je navadno predrago sranje

    • Naklonsky 20:18 15.april 2022.

      Si mu fouš, a? Tip je sposoben, plačuje davke, zaposluje ljudi, prispeva k BDPju. No, in?

    • eminenca 20:35 15.april 2022.

      nisem mu fovš, ampak tip je baraba, lopov ... ne zardi milijard, ampak kako in kaj je bilo njegov lajf, malo si preberi ... proizvodnja pa itak sami sužnji, tako kot bri bezosu ... tesla nima veze z avtomobilsko industrijo ...prikaži več PIKA ... treba je znat naredit avto, ne pa z nekimi lijoni . ker je prodal paypal bo pa zdej veliki vsemogočnež ... možno samo v ameriki ... malo si preglej analizo firme apple ,

    • eminenca 20:38 15.april 2022.

      ... največji lopovi tega stoletja, kje je firma registrirana in kje plačuje davke ... irska, kje so našli irsko? aja najnižji davki ... meni ni jasno zakaj taki mogotci sploh plačujejo davke, to je smešno , jest bi jim vse ...prikaži več davke odpisal , pod pogojem da postavijo en velik trezot kot skopušnik, pa naj noter nalagajo svoje cekine ... in mi se pogovarjamo o problemu lakote, ti pa za musk-budalo , naj on reši problem lakote če more s vojo kramo , ki jo bomo žrli za drage pare

    • Naklonsky 08:42 16.april 2022.

      Kak si pameten... uau! Poglej sebe, kakšna finančna in delovna nesposobnost si sam. A tega pa ne vidiš, a?

    • eminenca 09:18 16.april 2022.

      kaj imaš ti pojma o meni in kaj te to sploh briga, to so grabežljivi mogotci, njihova delovna sila so pa sužnji , včasih kaj podarijo, ampak to samo za lastno promocijo, sicer se pa tresejo za vsak cekinček ... ...prikaži več požrešnost je smrtni greh in karma vedno naredi svoje ... konec debate

  • rd2dmk2 14:32 14.april 2022.

    a so tesle tako zanič ?

    • Naklonsky 13:56 15.april 2022.

      In kaj ima to veze s Teslo?

    • rd2dmk2 21:10 15.april 2022.

      ok, spet me bodo boleli prsti, pa sem mislil da boste dojel in mi ne botreba tipkat litanije in si uničivat tipkovnico in krivit prstov. torej.. tesle izgledajo tako zanič, da mort akupit twiter, da bo lahko sproti brisal vse ...prikaži več poste, z slabimi reklamami. bo zdaj jasno ? uf upam da bo, sem se utrudil.

    • Naklonsky 08:38 16.april 2022.

      Ubogi revež. Napišeš par neumnosti, pa te že vse boli. Kako bi šele bilo, če bi res delal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.