Slovenija
12147 ogledov

"En odstotek je že zelo 'dobra' ponudba"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 08:29 16.januar 2020.

    Če bi vsi pobrali denar iz bank in ga stisnili v "štumf", bi banke premislile kako bodo izkoriščale vlagatelje! Tako pa se bankirji redijo kot pujsi v svinjaku!

    • Avatar praufo
      praufo 13:20 18.januar 2020.

      ja itak, ampak sistem je tak, da več ali manj vsaka transakcija poteka preko bank, oni pa posojajo keša v enoti 100 s tem da imajo samo 10 enot gotovine oz. sredstev ali rezerv ... folk ne bo dvignu vse ...prikaži več ga dnarja, ker to je tudi neka varnost ... doma te okradejo, če maš na banki oni odgovarjajo

  • Avatar drecos
    drecos 08:25 16.januar 2020.

    na banki je brez veze, sama zguba

  • Avatar praufo
    praufo 13:25 18.januar 2020.

    ne vem kdo še pričakuje, da bo živu od obresti, tega več ni ... obresti so nizke in treba je razmislit kam vložit keš, nekej delat recimo, druge ni, al pa zapustit to deželico, pa kam drugam vložit, sam nikjer ...prikaži več po svetu ne bo prav dost dobička od obresti, razen če nategujejo ... dnarje je povsod dost, konkurenca bank velika ... sej ne rečem, če imaš milijone, ampak lahko pa s tem kešom tudi drugače živiš in recimo uživaš življenje ... na primer

  • mirror 07:36 16.januar 2020.

    Če imaš veliko denarja, čakaš na ugodno priložnost, da bi ga plasiral naprej. To priložnost moraš takoj izkoristiti, kar v slučaju vezanega denarja ni izvedljivo. Vezava denarja pride v poštev le takrat, ko nimaš namena investirati.

  • tororeal 14:06 16.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • AnzeSmolej 09:13 16.januar 2020.

    Banki ga ne dam, torej kaj bi bila smotrna naložba v 2020?

    • badadubada 14:56 16.januar 2020.

      P2P landing platforme. Do 18% obresti na leto. Tvegal sem in sem vložil 200€ in ker so predčasno vrnili posojeni denar sem dobil 28€ od obresti. Prijavil na FURS in čakam da mi vzamejo še oni 25%. od tega... Bogat sem!

    • Avatar vec
      vec 17:04 16.januar 2020.

      Crypto FULL IN, ma nikamor, kaki donosi 18% vse kar je nad 2-3% je v bistvu nateg oziroma kot radi rečejo "tvegana naložba" se pravi bolj nič kot da ti banka prdne drobiž, ali pa še huje kdo pobere vse.

  • kapibara1 18:50 16.januar 2020.

    Novembra , Gorenska banak, vezava za 2 leti. 1,1 %.. :-( :-)

    • kapibara1 19:47 17.januar 2020.

      Ja, pogodbe pa ne bom kazal.., z odprtjem računa , določen paket storitev. za dve leti..eee in vala..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.