Svet
16950 ogledov

Ena najhujših nesreč zadnjih let, najmanj 89 mrtvih

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 14:26 26.september 2022.

    Največja nesreča je, da tota skrapucala sprejemajo v EU !

  • Avatar letsgobrandon
    letsgobrandon 07:16 25.september 2022.

    Play stupid games,win stupid prizes...

  • kapibara1 14:29 26.september 2022.

    Mnogokrat so mi mati djali, kadar sem obtolčne domov prišel: Bil bi doma, pa se ti to nebi dogodilo...

  • Kmodri 01:23 25.september 2022.

    Sožalje.

    • Avatar luckyss
      luckyss 04:57 25.september 2022.

      Komu ?!.....Misliš, da bo kdo od prizadetih zasledil tvoj dopis ?! S to gesto hočeš le pokazati ljudem okrog sebe kako kultiviran in uvideven si, kar pa je laž in velja za vso tvojo prikletno bando...

    • munja 11:54 25.september 2022.

      Daj luckyss, umiri se malo, da ne boš ti pristal v kakšni kleti. Vsak ima pravico do komentarja in ne žali vsepovprek. Tvoji komentarji so s to tvojo prikletnostjo vedno isti in se ponavljaš kot papiga. Če ne znaš nič ...prikaži več drugega napisat, se jih raje vzdrži, ker smo se jih že naveličali.

    • Avatar luckyss
      luckyss 13:29 25.september 2022.

      Munja...ne sam sebe vikat...Če si naveličan, pojdi drugam ali pa spat, takrat vsaj škode ne bo delal..

    • munja 16:29 25.september 2022.

      luckyss ti meni ne boš govoril, kam naj grem, ker o tem odločam sam in tebi ne delam nobene škode, ampak si jo ti delaš sam s svojimi vedno enakimi in dolgočasnimi komentarji.

    • kapibara1 14:28 26.september 2022.

      munja- Daj mir luckiju... ima prav !! Če si pa že naveličanj njegovih komentarjev resničnih.. jih pa ne čitaj- če pa že jih, bodeš pa vsaj načitan.. če jih bodeš pa pričel brati, bodeš pa nabran.....

    • munja 19:59 26.september 2022.

      Sam odločam o tem, kaj berem in kaj ne, razumeš kapibara? lucki še zdaleč nima vedno prav, o resnici v njegovih komentarjih bi se pa dalo razpravljati mogoče v kleti, ki jo tako rad omenja. Najbrž je sam nima, pa ...prikaži več si jo tako zelo želi, da v vsakem svojem komentarju piše o njej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.