Slovenija
6225 ogledov

Epilog afere vozniška dovoljenja. Dva obtožena sta umrla.

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 10:00 28.marec 2018.

    Epilog afere vozniška dovoljenja. Dva obtožena sta umrla.....................torej bomo pravna država ko bo umrla država .

  • jakec1575 10:09 28.marec 2018.

    jaz bi jim dal tako nizke kazni samo, ce bi zagotovili ves seznam. koliko norcev sedaj na cestah ogroza druge?

  • Snežinko 10:25 28.marec 2018.

    16.000 evrov za ENO SAMO vozniško? Saj niso resni..pa to (razen sodnika, kot kaže) ne verjame niti otrok... Ne rečem, da niso goljufali, ampak niti teoretično ni tip dobil 16k€ za eno samo vozniško...saj ni zlata! za sto vozniških mogoče, ne pa za ENO...

    • Lovebites 11:42 28.marec 2018.

      Je mozno.Kje bo pa kak siptar ali kak drug analfabet iz neke vukojebine znal izpolniti vprasanja na CPP?Obstajajo vse mozne kombinacije,katere si mi niti ne predstavljamo,da so mogoce in se vseeno dogajajo.Vsakodnevno.

    • miki1234 13:04 28.marec 2018.

      Hmmm verjetno si kak "siptar" ali "analfabet" iz vukojebine kot pišeš ne more ravno privoščit 16.000 za vozniško ;) Verjetno vsak prihranjen evro pošlje nazaj domov v vukojebino svoji družini ...

    • Lovebites 13:22 28.marec 2018.

      Napacno mislis.Tisti casi so minili,ko so gastarbajterji posiljali ves zasluzek domov na Balkan,da so svojci lahko kupovali zemljisca in parcele.To je pri njih znak bogastva.Poleg tega je nekaterim,ki se ukvarjajo z drogo,prostitucijo,orozjem,prebezniki 16.000€ piece of cake.Vlozi 16 jurckov,ampak verjemi,jih hitro ...prikaži več dobi nazaj,ker mora biti mobilen ravno zaradi biznisa,kjer obraca denar.Brez avtomobila pa mu bodo biznisi sli po gobe.Izracunaj.

    • Lovebites 13:28 28.marec 2018.

      Siptarjev in analfabetov ni potrebno dajat v narekovaje oz.karkoli.Ne vidim potrebe.Siptarji so siptarji,prav tako analfabeti.Povej direkt,ne se delat finega,jaz napisem samo dejstva.

    • miki1234 08:50 29.marec 2018.

      ne delam se finega. v narekovajih zato, ker ne moreš vseh gastarbajterjev enačit s temi izrazi ...

    • Lovebites 09:35 29.marec 2018.

      Vse je isto sranje,1000000%

  • Avatar čavez
    čavez 11:45 28.marec 2018.

    Jaz bi oropal banko če je še kaj notri, pa da mi sodijo po smrti.

    • ode 17:01 28.marec 2018.

      V Butalah so Butalci osla, ki je kradel deteljo, natepli po njegovi senci. Tako je bilo pravici zadoščeno. Tudi sedaj imamo več oslov, ki so pokradli miljarde, kaznovanih z nekaj udarci po njihovih sencah. Takšno oblast in pravosodni sistem imamo v Butalah.

  • miha12 13:44 28.marec 2018.

    Ta Rifelj je vreden svojega, na dolenjskem ga poznamo,ima sloves,taksnega kakor so napisali

  • dragec 14:28 28.marec 2018.

    Škoda,da ta usoda ni doletela JJ in Bavčarja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.