Slovenija /slovenija/crna-kronika
85 ogledov

Ereizu 17 let, Softiću 7 let zapora

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 14:43 25.april 2012.

    ker poznam blaza od malih nog vem da je zagresil strahovito grozljivo dejane ne mislim se opredeljevati in poizkusati sprati krivico z njega vendar tvoje ubiti barabo ni resitev tvojih frustracij vsaka smrt povlece za seboj niz dogodkov ki tako ...prikaži več ali drugace uplivajo na ljudi v okolici vendar ne jaz ne ti nisva merodajna da bi nekom dolocila smrt nasilje rojeva nasilje (mimogrede blaz kot se ga jaz spominjam je bil cisto povprecen fant ki ni izstopal od okolice splet nesrecnih okoliscin ki jih ne poznas ti ne daje pravice soditi cloveku) sodilo mu je sodisce in za mladega fanta je 17 let zapora verjemi vec kot pravicna kazen ne opravicujem tega kar je storil in za to je prejel zasluzeno kazen z mojimi besedami je povedano vse sozalje svojcem nesrecne usluzbenke poste in da bi bilo cim manj takih primerov

  • moo 13:30 25.april 2012.

    Za umor + rop samo toliko let!?Katastrofa!

  • 1111 14:05 25.april 2012.

    ukradi čokolado...boš v vseh medijih, svet na A-ju bo naredil filozofsko nalogo, in govorilo se bo 15 dni, kot ponavadi...in vse tiho je bilo!...ubit barabo...zob za zob!!!!!!!!

  • kdoriscenajde 21:36 25.april 2012.

    "..v tistem trenutku pa se je vanj zagnala uslužbenka Anica Likovič.."Seveda ni opravičila za to kar sta storila, kazen je na mestu. A, ljudje, za božjo voljo, ne zaganjajte se v ljudi ki nosijo pištole in upijejo ...prikaži več "Rop"!Take podvige prepustite strokovno usposobljenemu osebju..

  • Žurnalček 22:57 25.april 2012.

    BLAŽENA AMERIKA , GNILA KURČEVSKA SLOVENIJA IN NJENO SODSTVO !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.