Slovenija
1469 ogledov

Erjavec: "V petnajstih letih nisem bil dan na bolniški"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandolf 17:55 17.december 2019.

    Na bolniški ni bil! Je pa celo leto na dopustu.

  • supreme 17:58 17.december 2019.

    Bi blo boljs, da bi bil na bolniski

    • Avatar vec
      vec 15:32 18.december 2019.

      Ja takrat ko zine karkoli kjerkoli bi blo res boljš da bi bil na bolniški, ker nikol ne veš oz ne vedo kake se bo znebu, on sam pa najmanj.

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:00 17.december 2019.

    Za ta denar bi tudi jaz non stop visel na ministrstvih in parlamentu

  • tomaz17 19:04 17.december 2019.

    če nič ne delaš fizično , ne rabiš bolniške !Spomnite se Drnovška ,ko je imel raka tudi ni šel na bolniško , ampak je še naprej vlekel 100% predsedniško plačo !

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 23:32 17.december 2019.

    Ja pa bi jo potreboval.Končna postaja avtobusa št.20 pa čez travnik.

  • Avatar praufo
    praufo 20:31 18.december 2019.

    mislim kakšen članek, pa dobr je sej smo slovenčki kot ovce, pa nekateri zgledajo ko ovce ampak po mojem nismo vsi taki bebci, da take oslarije prebavil ... zarad te matematike, ko rabijo desus v koaliciji, ker imamo pač tak ...prikaži več volilni sistem, žal ne večinskega, je ta klovn z rdečim noskom vedno zraven ... pa kdo sploh voli te idiote, to mi ni jasno

  • Marcel Pravnik 13:32 19.december 2019.

    Erjavec: "V petnajstih letih nisem bil dan na bolniški" Veš Karol, mislim da je v nacionalnem interesu, da bi te pred 15 leti invalidsko upokojili, bilo bi dosti manj škode. Vsak dan ko nisi v bolniški v Sloveniji nastaja škoda. ...prikaži več pa kaj a misli, da dela za mašino, kjer nastaja dodana vrednost. Karlova dodana vrednost je - 10 % BDP Slovenije na leto. Pase model še hvali., pismo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.