kaj pa carine na ameriške kripe ? samo carine bi nabijal. raje naj začnejeo delat kvalitetne in poceni avte. ne pa mercedes naredi sedaj kripo za 3 leta kolikor traja običajen prvi leasing v EU. potem pa znim v smeti.… ...prikaži več in nekaj mi ni jasno pred 50 leti je avto imel 1100 ccm okoli 50 KM prtljažnika 500litrov in hitrost 150km/h pa je šla družina povsod- na morje kampirat- doma je pustila samo poštni nabiralnik. res smo naredili napredek še EV iz leta 1900 so boljša bla kot današnja
Kitajski avtomobili so najbolši avtomobili na svetu, Mercedes se lahko vskrije pred njim, Jaz imam že drugi kitajski avtomobil in sem z njim zadovoljen ko pes z debelo svinjsko kračo
Radi mene!
kaj pa carine na ameriške kripe ? samo carine bi nabijal. raje naj začnejeo delat kvalitetne in poceni avte. ne pa mercedes naredi sedaj kripo za 3 leta kolikor traja običajen prvi leasing v EU. potem pa znim v smeti.… ...prikaži več in nekaj mi ni jasno pred 50 leti je avto imel 1100 ccm okoli 50 KM prtljažnika 500litrov in hitrost 150km/h pa je šla družina povsod- na morje kampirat- doma je pustila samo poštni nabiralnik. res smo naredili napredek še EV iz leta 1900 so boljša bla kot današnja
Kitajski avtomobili so najbolši avtomobili na svetu, Mercedes se lahko vskrije pred njim, Jaz imam že drugi kitajski avtomobil in sem z njim zadovoljen ko pes z debelo svinjsko kračo
Saj bodo sedaj po 3 evre na pošiljko zaračunali, torej bi moralo kapniti za UA vsaj 30 mrd ali več...... če se narod EU ne bo uprl....