Avto

EU bi obdavčil trenutno najbolj vroče avte

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 08:42 25.junij 2026.

    Radi mene!

  • rd2dmk2 10:17 25.junij 2026.

    kaj pa carine na ameriške kripe ? samo carine bi nabijal. raje naj začnejeo delat kvalitetne in poceni avte. ne pa mercedes naredi sedaj kripo za 3 leta kolikor traja običajen prvi leasing v EU. potem pa znim v smeti. ...prikaži več in nekaj mi ni jasno pred 50 leti je avto imel 1100 ccm okoli 50 KM prtljažnika 500litrov in hitrost 150km/h pa je šla družina povsod- na morje kampirat- doma je pustila samo poštni nabiralnik. res smo naredili napredek še EV iz leta 1900 so boljša bla kot današnja

  • Ender.3 08:49 25.junij 2026.

    Kitajski avtomobili so najbolši avtomobili na svetu, Mercedes se lahko vskrije pred njim, Jaz imam že drugi kitajski avtomobil in sem z njim zadovoljen ko pes z debelo svinjsko kračo

  • atamama 10:22 25.junij 2026.

    Saj bodo sedaj po 3 evre na pošiljko zaračunali, torej bi moralo kapniti za UA vsaj 30 mrd ali več...... če se narod EU ne bo uprl....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.