Slovenija
2960 ogledov

Neverjetno, kako hitro se segreva ozračje v Sloveniji

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stacy_Ryan 15:44 03.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • sam1 17:58 02.avgust 2021.

    Zanimivo je,da ravno tisti,kateri so povzročili in so glavni krivci za globalno segrevanje-vse zaradi bogatenja,bi sedaj odvzemali in preprečevali nič krivemu narodu dostojanstvo in človekove pravice v vidu zmanjševanja globalnega segrevanja,ker se bojijo za svoje "velike" riti.....

  • djdj 10:14 31.julij 2021.

    Neverjetno ja. Zunaj je 17 stopinj C in zadnji dan julija.

    • TistoPravo 13:44 31.julij 2021.

      Točno. Našo deželo so si zamislili pač zato, da je čimbolj poraščena z širnimi zadrževalniki vode -gozdovi z ostalim rastjem... in da se gre noro živinorejo. Narava kaže jasne znake, da se ne gre tega...dežela tisočerih senc in gnojnice v ...prikaži več zemlji..zraku in vode kuker češ. Zato na koncu sigurno ne bo tako kot so se zamislili

    • rd2dmk2 09:05 02.avgust 2021.

      djdj če bi malo pobrskla po spominu, bi ugotovil da vsako leto konec juluja nastopi par dnevno poslabšanje vremena. in to je bilo ko sem še čisto mali bil, pa je tud še dons. kot po urniku so bile vsako ...prikaži večsako leto nevihte, neurja, kakšna toča in pa tud precej hladno.

    • rd2dmk2 09:10 02.avgust 2021.

      za ostalo povišanje pa.. so krivi turisti.. kar pomislite da pride na enga slovenca 2 turista, pa vsak ma 36 stopinj, pa oddaja vsak ogljikovodike , in vsak hoče imet svojo klimo, bo treba namest hokeistov ( ubogih angleških penzionistov- ...prikaži več- kot so jim pravili blejci, ki pa sovseeno rado sprejemali še te, sam do so lahko polnili jezero z drekom ) raje pripeljaljat enga muska al pa merljaka, pa da zapravita miljon na noč. ostale horde pa marš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.