Svet
5323 ogledov

Pozor, če uporabljate Facebook: Za to bo po novem treba plačati

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 08:33 20.februar 2023.

    Slabo leto nazaj,vse podatke iz mojega facebook računa izbrisal za vedno.Tudi messenger ne omogoča zasebnosti(vse preverjeno) tako da za mene ne obstaja več .Itak je samo brezvezno objavljanje ,vsak gib narod objavlja in kaj jedo in pijejo,skratka samo utrujanje z ...prikaži več selfiji itd.Za plačljiv facebook je bilo pa samo vprašanje časa,itak je cilj samo odiranje folka.

    • robi2107 08:52 20.februar 2023.

      Jaz ga imam samo za marketplace pa za špijonirat, ker butast folk razkriva gor vse živo o sebi in tako lahko veliko izveš o nekom. Sam ne objavljam gor nič in tudi na njihove vtičnike praviloma ne komentiram. Če že, ...prikaži več pa tega nimam povezano s svojim fb profilom.

    • Toma 13:35 20.februar 2023.

      Sem logiran pod psevdonimom, da lahko breskrbno vohunim za bivšimi in bodočimi. Objavljam pa ne čisto nič!

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:59 20.februar 2023.

      Toma,bodi moški pa pusti to za sabo

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:29 20.februar 2023.

    Spet lažete, plačljiva je le modra kljukica, za "overjen" račun, torej za ovce..

  • rd2dmk2 09:01 20.februar 2023.

    hm policija te kaznuje če pustiš odklenjen avto, kako je pri zavarovalnicah ne vem čisto, če puščaš odprta vrata v hišo, ampak zame je FB in podobna šara tako kot bi nastežaj odprl vrata v svoj dom. fotke vsega in ...prikaži več povsod. tatovi lahko vidijo kaj imate in ali se splač, kje je kaj. to kot prvo. kot drugo pa.. koga za boga pa sploh briga vaša južna ? al pa nov tv al pa barva laka na nohtih. če bi bil FB samo mal podoben bolhi, bi še nekak šlo tako je pa norost, katera rabi davek od države.

    • robi2107 09:17 20.februar 2023.

      Še bolj neumno je, ko folk objavlja, da so na počitnicah in da jih še cel mesec ne bo. Kot da bi vlomilcem sporočali "pridite pa vse pokradite." Še to naj povejo, kje se najlažje v bajto pride, da se ...prikaži več vlomilci ne bi preveč matrali.

  • Kmodri 10:54 20.februar 2023.

    Smrt Facebooku oz. Bruhu!

  • Kmodri 13:51 20.februar 2023.

    Fest za bruhati se je iz plemenitega cilja spremenilo v njegovo največje zlo. Je gnojnica interneta in vohunska družba, ki s socialnim inženiringom vohuni za ljudmi in izkrivlja medčloveške odnose. FB je treba uničiti. Če ne bo FB uničil človeštvo!

    • Kmodri 16:14 21.februar 2023.

      FB je orodje neoliberalne struje, ki ogroža demokracijo! Propad FB je nujna za zmanjšanje neoliberalne nadvlade, nad plesom in ogroža temeljne vrednote demokracije priborjeno s francosko revolucije. FB je zlorabljeno orodje, ki pod krinko socialnosti neoliberalstičnim kapitalistom omogoča nesramno bogatenje, ...prikaži več ki z liberalizmom nima nič skupnega!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.