Slovenija
785 ogledov

Fafangel: Strokovno nekaterih ukrepov nisem mogel zagovarjati

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lada 07:19 04.julij 2021.

    lora đonson ne srat po pridnih Slovencih - proklet lenuh, postuh, terorist in kar je najslabše na svetu - komunist - rdeć prase v tatinskem koritu - nikdar situ !

  • pravičnik77 08:10 03.julij 2021.

    v naši družini ni nihče zbolel, vsi smo delali normalno, tudi z ljudmi. spoštovali smo ukrepe, nismo zboleli, zdaj smo kaznovani. JEBITE SE🖕

    • krucefiks 10:19 04.julij 2021.

      bejž no bejž in ravno tako pri nas ,pa dela žena v kolektivu prek 2000 ljudi,jaz službeno prevozim hrvaško po dolgem in počez in vsepovsod sprašujejo že leto in pol kje se ta epidemija dogaja????

  • Lorraine_Johnson 11:33 03.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • sam1 19:30 03.julij 2021.

    Dobro,Fafangel,dvakrat si izstopil iz te "bučijade" in še vedno rineš zraven-odloči se,ali si tudi ti priden prenašalec šefovih ukazov ali si strkovnjak z znanjem in častjo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.